190923 LBTZ 0На ДП «Львівський бронетанковий завод» продемонстрували можливості системи стабілізації танкової гармати модернізованого Т-64 зразка 2017 року, виробництво яких нещодавно опанували на підприємстві.

 

 


Відеоролик з випробуваннями системи стабілізації за допомогою келиха з пивом оприлюднив на своїй сторінці Facebook Олексій Бобовніков, повідомляє Defense Express.

 

Новина по темі: «ЛБТЗ» НАЛАГОДИВ СЕРІЙНУ МОДЕРНІЗАЦІЮ ТАНКІВ Т-64 ЗРАЗКА 2017 РОКУ (ВІДЕО)


Суть тесту полягає в тому, щоб не закріплений келих з пивом втримався на краю ствола й не пролився під час руху бойової машини. При цьому танк виконує складні маневри.

 


«Найправильніша перевірка роботи стабілізатора пухи – це пивом. Напевно, багато хто бачив, як це робили німці, але у Львові з нашими танками зробили не гірше», - відзначив Олексій Бобовніков.

 

Новина по темі: У 2020 РОЦІ ХБТЗ ПЛАНУЄ ОСВОЇТИ ВИПУСК ГЛИБОКО МОДЕРНІЗОВАНИХ Т-64 (ВІДЕО)


Нагадаємо, вперше подібну демонстрацію провели німецькі танкісти у 1986 році на танку Leopard 2А4. Відповідне рекламне відео було оприлюднено на офіційному каналі YouTube Bundeswehr у 2015 році.

 

190923 LBTZ 1


Як можна побачити, модернізована бойова машина львівських зброярів за своїми можливостями не поступається відомому німецькому аналогу.
Варто додати, що ЛБТЗ, яке входить до складу ДК «Укроборонпром», у цьому році налагодило серійну модернізацію танків Т-64 зразка 2017 року, які обладнанні тепловізорами, цифровими радіостанціями, засобами супутникової навігації та новим динамічним захистом.

 

Новина по темі: ХБТЗ ПОСТАВИВ ЗСУ ВЖЕ ПОНАД 150 МОДЕРНІЗОВАНИХ ТАНКІВ Т-64 ЗРАЗКА 2017 РОКУ (ФОТО)


Першу партію з 8 машин, оновлених у Львові, було передано Збройним силам України у липні ц.р. Крім ЛБТЗ, Т-64 зразка 2017 року серійно модернізують на ДП «Харківський бронетанковий завод». Загалом ЗСУ отримало вже понад 150 таких танків.

 

190923 LBTZ 2

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues