190923 CANADA 0Міністр оборони України Андрій Загороднюк провів зустріч з делегацією на чолі з Надзвичайним та Повноважним Послом Канади в Україні паном Романом Ващуком. Під час зустрічі сторони обговорили співпрацю у сфері реформування Збройних Сил України.


Як інформує Defense Express, про це повідомляється на офіційному сайті МО України.


Під час зустрічі сторони обговорили поточний стан співробітництва у сфері реформування Збройних Сил України, зокрема, зосередили увагу на питаннях підготовки особового складу Військової служби правопорядку (ВСП), реалізації тренувальної операції «UNIFIER» та реформуванні системи управління ЗС України відповідно до стандартів Альянсу.


Окрему увагу було зосереджено на необхідності подальшого посилення співробітництва та залученні іноземних експертів до пріоритетних напрямків реформування Міноборони України.

 

Новина по темі: УКРАЇНА НЕ ЗНІМАЄ З ПОРЯДКУ ДЕННОГО ПИТАННЯ ПДЧ ЩОДО ЧЛЕНСТВА В НАТО – ПРИСТАЙКО


За словами Міністра оборони України, пріоритетами в діяльності Міноборони наразі є необхідність перегляду стратегічних оборонних документів, зміна структури та функціоналу оборонного відомства, внесення змін та впровадження законодавчих ініціатив, таких як Закон про військову поліцію.
Також, на зустрічі було обговорено співробітництво щодо реформування системи освіти та підготовки особового складу ЗСУ. Загороднюк зауважив на необхідності здійснення доктринальних трансформацій у відповідності з найкращими практиками Альянсу.


Своєю чергою, Надзвичайний та Повноважний Посол Канади в Україні пан Роман Ващук привітав Міністра оборони з призначенням на посаду та наголосив на необхідності продовження та посилення оборонного співробітництва між двома країнами.


Як раніше повідомляв Defense Express, Кривонос і Абромавичус зустрілись із керівництвом підприємства «BAYKAR» в Туреччині.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues