190919 rayteonКрім створення системи управління польотом, компанія також планує надавати підтримку й на інших етапах створення нової гіперзвукової зброї.

 

Компанія Raytheon працює над підвищенням ефективності польотів для нової програми гіперзвукової зброї (С-HGB). Про це повідомляє Defense Express із посиланням на Army Technology.

 

Так, у рамках виконання контракту з компанією Dynetics, Raytheon зобов’язана створити та постачати підсистеми управління, введення в дію та кондиціонування систем гіперзвукової зброї. 

 

Віцепрезидент Raytheon Advanced Missile Systems доктор Томас Бессінг зазначив, що «компанія наразі перебуває на найвищій точці створення гіперзвукових технологій. Завдяки нашому багаторічному досвіду ми зможемо швидко перетворити початкову концепцію уряду на ефективну систему».

 

Як повідомляється, наприкінці серпня армія США уклала інший контракт з компанією Dynetics Technical Solutions, що займається апаратним та програмним забезпеченням, на виготовлення прототипів C-HGB. Відповідно до контракту, Dynetics протягом трьох років буде виробляти 20 збірних конструкцій гіперзвукової зброї, призначеної для застосування ВМС США та Агентством протиракетної оборони США. Очікується, що військові отримають цю зброю до 2023 року.

 

Зусилля є частиною програми зі створення гіперзвукової зброї, здатної долати відстані зі швидкістю більш як 5 м Зазначається, що проєктом також зацікавився і ВМФ США.

 

Новина по темі: RAYTHEON ПРЕДСТАВИВ НОВУ ГІПЕРЗВУКОВУ РАКЕТУ

 

Загалом гіперзвукова зброя забезпечить можливість швидко та точно завдавати ударів по цілях, впевнені в компанії. Військові планують запускати таку зброю з сухопутних, морських та повітряних платформ.

 

Озброєння покликане забезпечити значну можливість модернізації американських військових у порівнянні з можливостями зброї, що зараз використовується.

 

У Raytheon зазначають, що окрім створення системи управління польотом, компанія також планує надавати підтримку й на інших етапах створення нової гіперзвукової зброї. Водночас інші галузеві партнери, зокрема Lockheed Martin та General Atomics, також надають системи та послуги для створення прототипів. Зокрема, президент компанії General Atomics Скотт Форні зазначив, що компанія з нетерпінням чекає можливості застосувати досвід у виробництві складних систем та «використати наші давні стосунки з національними лабораторіями для пришвидшення надання цієї стратегічно важливої можливості».

 

ПАРТНЕРСЬКИЙ МАТЕРІАЛ 

Лого Эвереста Матеріали тематики “Сучасні технології” створюються за підтримки компанії “Еверест”, що займається розробкою та впровадженням передових інформаційних технологій, продуктів та сервісів для потреб корпоративного ринку та силових структур України.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues