190920 Ukraina 0Доцільності у добудові ракетного крейсера «Україна», що нині утримується на ДП «Миколаївський суднобудівний завод», немає, тому необхідно розглянути можливість продажу цього корабля.

 

 


Таку думку в інтерв’ю DW висловив гендиректор ДК «Укроборонпром» Айварас Абромавичус, повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Концерну.

 

Новина по темі: «МИКОЛАЇВСЬКИЙ СУДНОБУДІВНИЙ ЗАВОД» ГОТУЄТЬСЯ ДО ДЕМІЛІТАРИЗАЦІЇ КРЕЙСЕРУ «УКРАЇНА» ТА ЧЕКАЄ НА ІНШІ ЗАМОВЛЕННЯ


«В України немає потреби у крейсері такого масштабу, тому ми розглядатимемо можливість продажу цього крейсера. Ми будемо будувати нові кораблі: меншого масштабу та у більшій кількості, виходячи із потреб наших Збройних сил», – повідомив Абромавичус.

 


Як відомо, ракетний крейсер, який розроблявся у 70-х роках XX сторіччя для знищення авіаносців у океанах, вже не здатний ефективно діяти у сучасних умовах. Він не придатний для застосування у Чорному та Азовському морях, та утримується на ДП «Миколаївський суднобудівний завод».

 

Новина по темі: МІНОБОРОНИ ОФІЦІЙНО ПОВІДОМИЛО, ЩО КРЕЙСЕР "УКРАЇНА" ЙОМУ НЕ ПОТРІБЕН 


Зазначимо, що утримання ракетного крейсера є надзвичайно важливим та фінансово-затратним. Цей корабель, з тоннажем у 11 500 т. та довжиною 186,4 м, якщо роботи з утримання не будуть проводитись, може затонути, що призведе до екологічної катастрофи, забруднення акваторії річки Інгул, Південний Буг та Чорного моря.

 

 

Варто додати, що знімальна група Defense Express наприкінці липня ц.р. побувала на ДП «Миколаївський суднобудівний завод», де журналісти змогли особисто ознайомитися з поточним станом крейсеру та вислухати думки та пропозиції стосовно подальшої долі корабля безпосередньо від його творців та розробників.

 

Публікація по темі: КРЕЙСЕР «УКРАЇНА»: ДОБУДУВАТИ НЕ МОЖНА ЗЛАМАТИ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues