190920 RapidTrident 0На Львівщині у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного під час проведення міжнародних навчань Rapid Trident-2019 задіяно значну кількість новітньої бойової техніки та озброєння українського виробництва.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Міноборони.

 

Новина по темі: НВО «ПРАКТИКА» ІЗ ВИПЕРЕДЖЕННЯМ ГРАФІКУ РЕАЛІЗУЄ КОНТРАКТ НА ПОСТАЧАННЯ БРОНЕАВТОМОБІЛІВ «КОЗАК-2»


Бронеавтомобілі «Козак», «Варта» та «Кугуар», що виготовляються на вітчизняних приватних підприємствах «Українська бронетехніка», «АвтоКрАЗ» та «Практика», конкурують з аналогічними автомобілями свого класу, які стоять на озброєні в країнах НАТО.

 


Окремо потрібно зупинись на озброєні та екіпіруванні наших військовослужбовці. Поступово і впевнено у військову «моду» входять надсучасні автомати «Форт» (виробництво КНВО «Форт») та «Малюк» (виробництва «ІнтерПроІнвест»). Вдягнуті воїни у новітні бронежилети, а голову захищають сучасні шоломи (компаній «Темп-3000», UA.RPA та інших українських виробників).

 

190920 RapidTrident 4


До речі, ці шоломи дозволяють кріпити чимало необхідних на полі бою пристроїв — тепловізорів, нічних прицілів, радіо гарнітур, ліхтарів та лазерних датчиків тощо.

 

190920 RapidTrident 1


На думку іноземних експертів, які присутні на міжнародних навчаннях Rapid Trident-2019, Україна за останні роки зробила рішучий еволюційний крок в питаннях переозброєння власних силових структур. І цей аспект також дозволяє упевнено говорити про сумісність підрозділів Збройних Сил України з військовими підрозділами держав НАТО.

 

Новини по темі:

 

НА ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2018 ПРЕДСТАВЛЕНО УДОСКОНАЛЕНУ ВЕРСІЮ АВТОМАТА «МАЛЮК»

 

КОМПАНІЯ «ТЕМП-3000» ДОСЯГНУЛА ВИПУСКУ 400 ШОЛОМІВ НА ДОБУ


Нагадаємо: На відміну від всіх попередніх навчань, цьогорічні ставлять впевнений рекорд із залучення особового складу, бойової техніки та озброєння: понад 3500 військовослужбовців та 600 одиниць військової техніки, які одночасно діють на навчальних ділянках військового полігону.

 

190920 RapidTrident 3

190920 RapidTrident 2

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues