190929 emo 0В Ганновері проходить найпрестижніша міжнародна виставка обладнання і технологій в металообробці EMO Hannover - 2019. На заході працюють також і представники з України з тим, щоб вже найближчим часом передове устаткування змогло підсилити українських зброярів. Незабаром з ним можна буде ознайомитись на виставці «Зброя та Безпека - 2019» у Києві.

 

Цьогоріч на EMO Hannover 2019, що проходить в період з 16 по 21 вересня у виставковому центрі Ганновера (Messegelände Hannover) виробники металообробного устаткування з усього світу в черговий раз представляють їхню здатність та інноваційну потужність.

 

На виставці основний фокус робиться на верстати, виробничі системи, високоточні інструменти, засоби автоматизації потоків матеріалу, на комп'ютерну технологію, промислову електроніку, на комплектуючі і, найбільше, на мережеве виробництво «Промисловість 4.0». Відомі на весь світ компанії-експоненти представляють міжнародній висококваліфікованій аудиторії весь спектр металообробного обладнання.

 

Масштаби виставки вражають, на площі понад 180000 кв. метрів розташувалися стенди учасників зі всього світу, яких в цьому році понад дві с половиною тисячі.

 

Більшість відвідувачів заходу — представники європейських машинобудівних компаній, серед них є й українські зброярі. Основним завданням для останніх є сприяння модернізації виробництва та впровадженню сучасних технологій на оборонних підприємствах України з тим, щоб мати здатність створювати та виготовляти конкурентоспроможні на міжнародному ринку озброєння та військову техніку.

 

190919 emo 1

 

Поєднання традиційних рішень і новітніх технологій члени української делегації побачили на стенді компанії CMS.

 

Так, вперше на виставці був представлений новий п’ятикоординатний обробний центр Antares K. Призначення верстату - високошвидкісна фрезерна обробка корпусних та силових деталей з легкосплавних металів.

 

190919 emo 2

Оброблювальний центр Antares K, на виставці EMO Hannover 2019


Область застосування Antares K - авіакосмічна і військова промисловість, машинобудування.

 

 Новий оброблювальний центр CMS Antartes K

 

Найбільший інтерес на стенді компанії CMS, викликала інноваційна гібридна система DMS Hybrid яка об’єднує фрезерну обробку з адитивною технологією нарощування металу. Перевага цієї запатентованої технології є те, що процес виготовлення деталей відбувається у звичайному неінертному середовищі для таких матеріалів як титан та Інконель. Невибагливість і легкість впровадження цього рішення робить його дуже привабливим для вітчизняних виробників, щоб отримати весь технологічний процес виробництва в одному верстаті.

 

Адитивна гібридна система DMS Hibryd

 

Довідка Defense Express:

Виставка обладнання і технологій в металообробці EMO Hannover проходить у виставковому центрі Ганновера (Messegelände Hannover) один на два роки.

У професійному середовищі виставка EMO Hannover користується загальновизнаною популярністю як місце зустрічей найкомпетентніших виробників і споживачів. У 2017 році більш 130.000 фахівців приїхали на виставку EMO Hannover, щоб познайомитися з продукцією і послугами 2.230 експонентів з 44 країн.

 

З новинками виставки EMO Hannover 2019 незабаром можна буде ознайомитись в Києві на XVI Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека ‑ 2019», яка з 8 по 11 жовтня 2019 року відбудеться в Міжнародному виставковому центрі. Обладнання компанії CMS буде представлено на стенді компанії PROSTIR 3D (3-G41).

 

Читайте також англійською тут: UKRAINIAN ARMORS CHOOSE EQUIPMENT AT EMO HANNOVER

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues