190917 KHOMCHAK 016 вересня, начальник Генерального штабу Руслан Хомчак зустрівся з командувачем Сил Спеціальних операцій Збройних Сил США генералом Річардом Кларком, де останній заявив про продовження підтримки процесу розбудови ССО Збройних сил України.

 

Про це повідомляє Defense Express, з посиланням на сторінку Генерального штабу у Facebook.


«Збройні Сили України вдячні за неоціненну допомогу з боку Командування у Спеціальних операцій Збройних Сил США у наданні дорадчо-практичної допомоги щодо розбудови ССпО ЗС України та систематичну підтримку ЗС України у протидії збройній та гібридній агресії з боку російської федерації. Важливо, щоб процеси трансформації на шляху досягнення критеріїв відповідності НАТО стали незворотними», - наголосив генерал-лейтенант Руслан Хомчак.


Новина по темі: ПІДРОЗДІЛИ ССО УКРАЇНИ ВПЕРШЕ ПРОЙШЛИ СЕРТИФІКАЦІЮ НАТО І БУЛИ ВИЗНАНІ БОЄГОТОВИМИ


Під час зустрічі, участь у якій взяли командувач Сил Спеціальних Операцій ЗС України генерал-лейтенант Ігор Луньов та командувач Силами спеціальних операцій ЗС США в Європі генерал-майор Кірк Сміт, сторони обговорили поточний стан та процес розвитку і підготовки Сил спеціальних операцій ЗС України в контексті запровадження стандартів НАТО й використання досвіду ССО ЗС США.


Командувач Сил Спеціальних операцій Збройних Сил США генерал Річард Кларк відзначив високий рівень підготовленості українських спецпризначенців, суттєві позитивні зміни в розбудові штабу Командування ССО та досягнення рівня взаємосумісності окремих українських підрозділів ССО ЗС України із партнерами з НАТО і запевнив у продовженні підтримки процесу розбудови ССО ЗС України з боку американських колег.

 

190917 KHOMCHAK 1


Як раніше повідомляв Defense Express, українські ССО оснащені сучасним озброєнням та спорядженням.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues