190916 Konzern 0ДК «Укроборонпром» перебуває у вкрай важкому фінансовому стані, має борги із зарплати та кредиторську заборгованість у 3,7 млрд грн перед державним банком.

 

 


Про це в інтерв’ю The Page заявив Генеральний директор Концерну Айварас Абромавичус, повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Концерну.


Так, на 41 підприємство «Укроборонпрому» має заборгованість перед власними працівниками, яка становить 434 млн грн.


«Укроборонпром» у вкрай важкому стані. У нас на 41 підприємстві 434 млн грн заборгованість тільки із заробітної плати. З податками – це 1,1 млрд грн боргів. Величезна кредиторська заборгованість перед банками. 3,7 млрд грн, наприклад, винні державному «Укрексімбанку», – повідомив Айварас Абромавичус.


Він зазначив, що «Укроборонпром» не можна вважати сучасним підприємством з точки зору кадрової політики, корпоративної культури, фінансового стану та виробничих потужностей.


«Виручка з розрахунку на одного співробітника становить лише $16 тисяч на рік. Водночас середній показник індустрії у світі – це $365 тисяч на рік, тобто, більше, ніж у 20 разів! Тому потрібно нарощувати виробництво продукції цивільного призначення, зокрема на наших підприємствах. Тільки таким чином ми зможемо утримати таку кількість робочих місць, розвивати підприємство, залучати молодь», – вважає Гендиректор Концерну.


Нагадаємо, Концерн готується до першого консолідованого фінансового аудиту з залученням міжнародних експертів. Так, переможцем аукціону на проведення аудиту стала міжнародна аудиторська компанія Baker Tilly Ukraine.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues