190916 AVIA 0Наступного року військові аеронавігатори планують отримати перший дослідний зразок електронного пристрою — Electronic Flight Bag. Це захищений планшетний комп’ютер, додатково обладнаний авіаційним gps-модулем, спеціалізованим програмним забезпеченням та пакетом аеронавігаційної інформації з можливістю здійснювати штурманські та навігаційні розрахунки.


Як інформує Defense Express, про це повідомляє Армія Інформ.


Пристрій можна використовувати і під час підготовки до польоту, і у режимі реального часу.


«Такий пристрій дасть можливість максимально відійти від паперових носіїв аеронавігаційної інформації, дозволить прискорити процедуру отримання інформації та полегшити роботу в повітрі. У льотчиків не буде необхідності брати з собою карти і збірники», — коментує начальник Центру аеронавігаційного забезпечення авіації ЗСУ полковник Андрій Кучер.


Новина по темі: УКРАЇНА СТВОРЮЄ СУЧАСНЕ ВИРОБНИЦТВО РАКЕТОНОСІЇВ


Він додав, що електронне обладнання дозволить мати на борту завжди оновлену й достовірну інформацію з єдиного джерела.


На даний момент, військовий Electronic Flight Bag у стадії розробки.


«Станом на сьогодні низка українських компаній, що мають досвід із створення програмних продуктів та автоматизованих робочих місць, проводять розробку вказаного обладнання. Після проведення відповідних тестувань гаджети будуть передані у авіаційні підрозділи для проведення випробувань», — додає Андрій Кучер.


Як раніше повідомляв Defense Express, замість заблокованих 250 у нас буде 140 і 250 млн доларів військової допомоги.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues