190916 ZAGORODNIUK 014 – 15 вересня, ц.р. Міністр оборони Андрій Загороднюк, спільно з начальником Генерального штабу Русланом Хомчаком здійснив робочу поїздку в район проведення операції Об’єднаних сил в Донецькій і Луганській областях.


Як інформує Defense Express, про це повідомляється на офіційному сайті МО України.


Під час поїздки на Міністр оборони ознайомився із структурою та завданнями, які стоять перед особовим складом підрозділів, задіяних в операції, обговорив з головами Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій актуальні питання, що потребують негайного вирішення, а також відвідав контрольні пункти в’їзду-виїзду, де ознайомився з порядком переміщення громадян України через лінію розмежування.


Публікація по темі: «МАЄМО ДОКЛАСТИ УСІХ ЗУСИЛЬ ЗАДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТРАТЕГІЧНИХ ІНТЕРЕСІВ УКРАЇНИ»


Командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Володимир Кравченко ознайомив керівника оборонного відомства та представників робочої групи із безпековою ситуацією в районі проведення операції та в регіоні.


Загалом робоча група Генерального штабу, на чолі з Міністром оборони відвідала близько десятка передових позицій підрозділів уздовж усієї лінії зіткнення.


Як раніше повідомляв Defense Express, Міністерство оборони буде цивільним – Загорднюк.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues