190913 Dopomoga 0Замість нещодавно «заблокованих» 250 млн доларів військової допомоги, Україна отримає від США фінансування у розмірі 140 та 250 мільйонів.

 

 


Відповідну заяву зробив Президент України Володимир Зеленський під час 16-ї зустрічі Ялтинської європейської стратегії у Києві, повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Президента.


«Ви чули, Сполучені Штати тимчасово заблокували нам військову допомогу у розмірі 250 мільйонів доларів. Але ми ніяк не реагували, доки у нас не було іншого результату. Зараз я можу сказати, що у нас чудові стосунки зі США, тому що тепер замість заблокованих 250 у нас буде 140 і 250 (млн дол.). Тому я гадаю, що ми справді рухаємося у правильному напрямку і у нас правильні відносини з нашим стратегічним партнером – Сполученими Штатами Америки. Я вдячний їм за допомогу», – заявив Володимир Зеленський.

 

Новина по темі: СЕНАТ США ЗБІЛЬШИВ ВІЙСЬКОВУ ДОПОМОГУ УКРАЇНІ: 100 МЛН ПІДЕ НА ЛЕТАЛЬНІ ВИДИ ОЗБРОЄНЬ


Також Президент подякував США за підтримку Україні та відзначив чудові відносини між двома державами.


«Що стосується відносин зі Сполученими Штатами, я хочу подякувати США за постійну підтримку України, нашого суверенітету, нашої територіальної цілісності», – сказав Глава держави.

 

Новина по темі: ЗСУ ОТРИМАЛИ ВІД США ІТ ОБЛАДНАННЯ ЯКЕ СТАНЕ ОСНОВОЮ УКРАЇНСЬКОЇ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ВІЙСЬКАМИ (ВІДЕО)


Президент України також висловив сподівання, що його особиста зустріч з Дональдом Трампом відбудеться найближчим часом – у вересні.

 

Новина по темі: США ПЕРЕДАЛИ МЕДОБЛАДНАННЯ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ВІЙСЬКОВИХ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues