190913 Rada 0Верховна Рада України учора, 12 вересня ц.р., 316 голосами підтримала в першому читанні законопроект про внесення змін до Закону «Про оборону України» щодо організації оборони держави.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на офіційний веб-портал Верховної Ради України.

 

Новина по темі: РАДА ЗАКОНОДАВЧО ЗАКРІПИЛА КУРС УКРАЇНИ НА ВСТУП ДО НАТО


Прийнято за основу проект Закону про внесення змін до Закону України «Про оборону України» щодо організації оборони держави (№ 1011), яким пропонують унести зміни до статей 1 і 2 Закону «Про оборону України», якими визначено поняття «план оборони України» і закріплено на законодавчому рівні необхідність затвердження Президентом України структури плану оборони України та плану оборони України.

 

Новина по темі: В УКРАЇНІ РОЗРОБЛЕНА Й ЗАТВЕРДЖЕНА НОВА СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ВМСУ ДО 2035 РОКУ


Затвердження зазначених документів скоординує діяльність складових сил оборони та надасть можливість підготувати органи державної влади, органи місцевого самоврядування, єдиної системи цивільного захисту, національної економіки до переведення з мирного на воєнний стан та відсічі збройній агресії, ліквідації збройного конфлікту, а також готовності населення і території держави до оборони.

 

Новина по темі: ВЕРХОВНА РАДА УХВАЛИЛА ЗАКОН ПРО ДОПУСК ІНОЗЕМНИХ ВІЙСЬКОВИХ НА НАВЧАННЯ В УКРАЇНУ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues