190913 DOGOВдосконалена версія нового тактичного робота DOGO презентована на виставці DSEI 2019, що проходить у Лондоні

 

General Robotics створила вдосконалену версію нового тактичного робота власної розробки DOGO Mark II, який представлено на виставці DSEI 2019, що проходить у Лондоні. Про це повідомляє Defense Express із посиланням на Defence Update.

 

Новий робот оптимізований для надання допомоги під час боротьби в умовах місцевості з щільною забудовою, всередині будівель, а також під землею. Завдяки новому швидкому інтерфейсу Point&Shoot (де оператор одним натисканням на екран програмує дії, які має виконати робот) робот DOGO може точно переміщуватися, визначати цілі та використовувати летальні чи нелетальні засоби ураження.

 

Робот важить 12 кг та має два передні подовжувачі, які дозволяють йому долати перешкоди та сходи. Вісім відеокамер забезпечують передачу 360° у прямому ефірі – робот, наприклад, таким чином може спілкуватися з терористами, які тримають заручників. 

 

Новина по темі: DARPA РОЗРОБЛЯТИМЕ ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ ДЛЯ ЗАХИСТУ ЗБРОЇ ВІД ХАКЕРІВ

 

За словами Шахара Гал, генерального директора General Robotics, у певний період на ринку робототехніки домінували пристрої, призначені для виконання місій розмінування: «Завдяки технологічному прогресу роботи стали більш небезпечними, але тепер ми можемо бути впевнені, що бойові роботи випадково не завдадуть навмисної шкоди союзникам».

 

Робот DOGO використовуватиметься операторами як засіб спостереження, що першим прямує до небезпечного місця для розвідки – до цього цю інформацію здобував член оперативної групи, який ризикував власним життям для отримання важливих даних.

 

Завдяки інтерфейсу «Point & Shoot», розробленого General Robotics, керування роботом всередині будівлі є простим та інтуїтивним. Оператору знадобиться лише декілька хвилин навчанням, щоб керувати роботом у кімнатах та тісних коридорах, а також вміти відстежувати та знешкоджувати цілі.

 

Робот DOGO Mark II вже був доставлений наразі постачається в низку країн, серед яких є і члени НАТО.

 

ПАРТНЕРСЬКИЙ МАТЕРІАЛ 

Лого Эвереста Матеріали тематики “Сучасні технології” створюються за підтримки компанії “Еверест”, що займається розробкою та впровадженням передових інформаційних технологій, продуктів та сервісів для потреб корпоративного ринку та силових структур України.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues