190913 cycloneДержавне конструкторське бюро «Південне» ім. М. К. Янгеля здійснює розробку нового ракетоносія Циклон 4М. Роботи проводяться в межах перспективної космічної програми, що реалізується разом з канадськими партнерами з початку 2017 року.

 

В процесі роботи використовується унікальне високотехнологічне обладнання виробництва компанії CMS з Італії.

 

Для реалізації проєкту створення ракетоносія Циклон 4М КБ «Південне» уклало контракт з компанією CMS на розробку і виробництво спеціального обробного центру CONCEPT, який був виготовлений, поставлений та введений в експлуатацію в 2019 році. Це унікальний, і наразі єдиний в Україні верстат, який може виконувати всі технологічні операції по механічній обробці сучасних композитних матеріалів і багатошарових конструкцій.

 

190913 Concept

Оброблювальний центр Concept, виробництва компанії CMS

 

Спеціальні обробні центри CMS також використовують для обробки сучасних матеріалів відомі аерокосмічні компанії світу Space X, Lockheed Martin, Boeing, AirBus.

 

 Оброблювальний центр CMS на виробництві авіаційних деталей

 

Для повного циклу виробництва та ефективного використання нового обладнання КБ «Південне» створило підрозділ з розробки композитних виробів. Саме тут народжуються деталі, які мають неперевершені фізико-механічні властивості, і можуть працювати з високими навантаженнями, що мають мінімальну вагу.

 

Полімерно-композитне виробництво КБ Південне

 

Окремі вироби з вуглецевих композитних матеріалів, виготовлених на обробному центрі компанії CMS будуть представлені на стендах ДП КБ ПІВДЕННЕ та компанії PROSTIR 3D на XVI Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека ‑ 2019», яка з 8 по 11 жовтня 2019 року відбудеться в Міжнародному виставковому центрі в м. Києві. Також на стенді компанії PROSTIR 3D буде представлений оброблювальний центр CMS Athena.

 

Ця новина англійською: UKRAINE BUILDS MODERN PRODUCTION OF LAUNCH VEHICLES

 

Публікації та новини по темі:

 

УКРАЇНСЬКІ ПІДПРИЄМСТВА ОЗБРОЮЮТЬСЯ ПЕРЕДОВИМИ ЗАХІДНИМИ ТЕХНОЛОГІЯМИ

 

В ДК «УКРОБОРОНПРОМ» ОБГОВОРИЛИ ПЕРСПЕКТИВИ ВПРОВАДЖЕННЯ АДИТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В АВІАБУДУВАННІ

 

АНТОНОВ ВПРОВАДЖУЄ АДИТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues