190912 AK76 0Одеський загін морської охорони ДПСУ оголосив тендер на ремонт універсальної корабельної артилерійської установки АК-176 корабля проєкту 1242.2 «Григорій Куроп’ятников».

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на Ukrainian Military Pages.

 

Нагадаємо, що BG50 «Григорій Куроп’ятников» 6 червня встав на доковий ремонт на судноремонтному підприємстві «ЮСК Сервис», а 13 червня був піднятий на стапельну плиту. Докова частина робіт тривала майже три місця та 20 серпня корабель було спущено на воду.

 

Новина по темі: РОЗПОЧАТО РЕМОНТ ЧЕРГОВОГО КАТЕРУ «КАЛКАН» МОРСЬКОЇ ОХОРОНИ ДПСУ


Тендер на ремонт корабельної артустановки АК-176 оголошено 11 вересня. Очікувана вартість робіт складає 2,48 мільйона гривень. Період постачання з 01 жовтня по 10 грудня 2019 року.

 

Новина по темі: ОСТАННІЙ З ТРЬОХ «ДЖМЕЛІВ» ДПСУ ПРОЙШОВ ДОКОВИЙ РЕМОНТ


Перелік робіт передбачає демонтаж систем та агрегатів, їх дефектування, ремонт або заміну несправних вузлів, деталей та складових частин. Крім того передбачається відновлення лакофарбового покриття, маркування та надписів на башті та приладах.

 

190912 AK76 1

Ремонт корабля Морської охорони BG50 «Григорій Куроп’ятников» / Фото: Ukrainian Military Pages


Технічне завдання допускає заміну елементної бази в електронних приладах за умови збереження габаритних та вагових характеристик приладів або блоків, а також збереження можливості взаємозаміни блоків з новою та традиційною елементною базою.

 

Новина по темі: В УКРАЇНІ ЗБИРАЮТЬСЯ НАЛАГОДИТИ СПІЛЬНЕ ВИРОБНИЦТВО АЛЮМІНІЄВИХ ПАТРУЛЬНИХ КАТЕРІВ ДЛЯ ДПСУ


Довідка. АК-176 – одноствольна корабельна автоматична артилерійська установка калібру 76,2 мм. Була розроблена і вироблялася в СРСР для кораблів малої водотоннажності. Призначена для ураження берегових, морських та повітряних цілей, зокрема крилатих ракет.

 

Новина по темі: КОРАБЕЛЬ ДПСУ «ГРИГОРІЙ КУРОП'ЯТНИКОВ» ЗАЙШОВ НА ДОКОВИЙ РЕМОНТ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues