190911 MO 0В Міністерстві оборони відбулася зустріч Міністра оборони України Андрія Загороднюка зі стратегічними радниками високого рівня Комітету реформ Міністерства оборони та Збройних Сил України.


Як інформує Defense Express, про це повідомляється на Урядовому порталі.


Під час зустрічі Загороднюк зазначив, що в Україні сформовано новий Уряд, який дає можливість розпочати рішучу модернізацію держави та активізувати трансформаційні процеси в оборонній сфері.


«Я постійно зустрічаюся з Президентом України, нещодавно також мав зустріч з Прем’єр-міністром, де ми обговорюємо необхідні кроки для зміцнення наших Збройних Сил. Крім того, ми маємо повну підтримку Парламенту, який наразі готовий на законодавчому рівні підтримувати наші ініціативи», – зазначив Андрій Загороднюк.


Новина по темі: «МАЄМО ДОКЛАСТИ УСІХ ЗУСИЛЬ ЗАДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТРАТЕГІЧНИХ ІНТЕРЕСІВ УКРАЇНИ» - ЗАГОРОДНЮК


«Стратегічні державні пріоритети України залишаються незмінними – це європейська та євроатлантична інтеграція, – додав Міністр оборони України. – Саме на цих базових засадах ґрунтуватиметься також і воєнна політика держави».


Міністр оборони поінформував іноземну делегацію про перспективні напрямки реформування військового відомства, а також про дієві кроки, які здійснюються для ефективних трансформацій. Також, Міністр наголосив на пріоритетах, які слугуватимуть основою прийняття управлінських рішень.


«Моїм ключовим пріоритетом є військовослужбовці. Цінність їх життя і повага до кожного з них незалежно від звань і посад, – підкреслив Андрій Загороднюк. – Наступний пріоритет – це стандарти НАТО, їх запровадження в усіх сферах діяльності Українського війська. І третє – це абсолютна, нульова толерантність до корупції в армії».


Наприкінці зустрічі Андрій Загороднюк подякував стратегічним радникам та державам-партнерам, які вони представляють, за незмінну і послідовну підтримку України та висловив сподівання на подальшу ефективну співпрацю у реформуванні оборонного відомства.


Своєю чергою іноземні радники відзначили значний прогрес у реформуванні Збройних Сил України, починаючи з 2014 року, а також підтвердили готовність і надалі співпрацювати задля посилення обороноздатності України.


Як раніше повідомляв Defense Express, Міністерство оборони буде цивільним – Загороднюк.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues