190909 Riverine 0 2Завершені двосторонні українсько-румунські навчання Riverine–2019, що проходили упродовж трьох днів на Дунаї.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на відеосюжет «Телерадіостудії Бриз МО України».

 

Спільні навчання Riverine–2019 проводяться вже вдруге. Вони спрямовані на зміцнення регіональної безпеки та покращення взаємодії між флотами України та Румунії.

 


Упродовж трьох діб військові моряки та їх колеги з прикордонної служби відпрацювали тактичні елементи за стандартами НАТО у складі багатонаціональних катерних тактичних груп та підвищили взаємосумісність морської та берегової охорони двох країн із питань висвітлення надводної обстановки в акваторії річки Дунай.

 

190909 Riverine 1


Учасники навчань також здійснили тактичні маневрування, провели ряд оглядових операцій, протимінні дії, пошук та рятування людини, що впала за борт.


Нагадаємо, навчання на річці Дунай стартували 4 вересня ц.р. В тренуваннях взяли участь 12 суден та катерів (3 від ВМСУ, 3 від Морської охорони ДПСУ та 6 суден та катерів від румунської сторони) та гелікоптер Мі-14 ВМСУ.

 

190909 Riverine 2

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues