190909 Bukovel 0Збройні сили Королівства Марокко придбали український комплекс боротьби з безпілотниками «Буковель-АD» виробництва вітчизняної компанії ТОВ "ПРОКСІМУС".

 

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на місцевий ресурс Far-Maroc.


За словами ресурсу, «Буковель-АD» була придбана Марокко в рамках нової програми по зміцненню оборони Королівства від різного роду новітніх небезпек. При цьому в мароканських ЗМІ наголошують, що дана українська система є однією з найсучасніших систем такого класу.

 

Новина по темі: КОМПЛЕКСИ РЕБ «БУКОВЕЛЬ-АD» ТА «АНКЛАВ-УТ» ТЕСТУЮТЬ В ЗОНІ АТО


Згідно з даними ресурсів, що відстежують експортно-імпортні операції, вітчизняний комплекс радіоелектронної боротьби з безпілотними літальними апаратами був відправлений до Марокко у червні ц.р. Комплектація системи не відома, а його вартість склала 50 тис. доларів.

 

Публікація по темі: БОРОТЬБА З БПЛА: ЗРОБЛЕНО В УКРАЇНІ


Варто додати, що за деякою інформацією, новинка від ТОВ "ПРОКСІМУС" зацікавила цілу низку країн Близького Сходу. Зокрема, мова йде про Марокко, Алжир, ОАЕ, Туніс та Єгипет (військові останнього начебто теж придбали такий комплекс – прим. ДЕ).

 

190909 Bukovel 1


Нагадаємо, «Буковель-АD» призначений для раннього виявлення БПЛА противника та повного блокування сигналів передачі даних, управління та навігації (GPS/ГЛОНАСС). Ключовим елементом цього рішення є наземна станція, що складається з модулів виявлення, управління та генерації завадових сигналів.

 

Публікація по темі: В УКРАЇНІ РОЗРОБИЛИ ТРИ НОВИХ КОМПЛЕКСИ ПЕЛЕНГАЦІЇ Й РАДІОРОЗВІДКИ ТА КОМПЛЕКС БОРОТЬБИ З БПЛА (ВІДЕО) 

 

Станція може монтуватися як на машині підвищеної прохідності, так і на тринозі, і здатна ефективно працювати на відстані до 15 км, що цілком достатньо як для прикриття складів, так і будь-яких інших об'єктів. Особливістю комплексу є блок генерування помилкових сигналів управління, які збільшують ймовірність втрати керованості ворожого БПЛА.

 

Новина по темі: У «ДЕСНІ» ВИПРОБУВАЛИ ДВА НОВИХ УКРАЇНСЬКИХ КОМПЛЕКСИ ДЛЯ БОРОТЬБИ С БПЛА


Відзначимо, що наразі дана система вже закуплена Міністерством оборони України та експлуатується в зоні проведення ООС.

 

Новина по темі: «УКРСПЕЦТЕХНІКА» ВПЕРШЕ ПОКАЗАЛА СВІЙ НОВІТНІЙ МОБІЛЬНИЙ КОМПЛЕКС БОРОТЬБИ З БПЛА «ПОЛОНЕЗ» (ВІДЕО)

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues