190909 UOB 0Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Данилюк розповів про те, як будуть реформувати державний конценрн «Укроборонпром».


Про це з посиланням на Радіо Свобода, повідомляє Defense Express.


«Наразі акціонером є Кабінет міністрів, моя позиція насправді, що Кабмін не може бути акціонером... якесь одне з міністерств має бути акціонером. Міністерство оборони – це оптимальний варіант, який ми проговорили. Цей варіант також і забезпечує відповідний зв’язок із Президентом», – розповів Данилюк і додав, що рішення «затвердили».


Також Данилюк наголосив, що на підприємство чекає оптимізація.


«Зараз призначено нового керівника, тому зараз він формує нову команду, які розуміють як побудувати процеси. Буде дуже серйозна оптимізація. «Укроборонпром» буде працювати в інтересах держави. Стосовно старої ідеї –ліквідовувати не ліквідовувати. Дивіться: є державні підприємства, врешті-решт що не працює – треба ліквідувати, але те, що залишиться і буде костяком нового «Укроборонпрому», – сказав він.


Новина по темі: «УКРОБОРОНПРОМ» ПРЕДСТАВЛЯЄ СУЧАСНІ РОЗРОБКИ УКРАЇНСЬКОГО ОПК НА МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ MSPO-2019 (ФОТО)


Державна компанія, як і будь-який бізнес має ефективно працювати. Головна мета перетворень – зробити компанію надійною і конкурентоздатною, як всередині країни, так і на зовнішніх ринках.


«Найбільш правильна модель – перетворити це в холдинг, де чітко продумана система управління: є наглядова рада, чіткі процедури – як призначається керівництво, як оцінюєтеся його робота, аудит, закупівлі. Тобто все це має бути як в нормальному бізнесі побудовано за чіткими правилами. Саме таку трансформацію ми зараз і хочемо робити. Часто спілкуємося і з новим керівником «Укроборонпрому», проговорюємо питання: де хто має бути акціонером, як формувати наглядову раду. І він дуже серйозно налаштований на ці зміни, у нього є повний мандат від президента на реформування «Укроборонпрому», – сказав Данилюк.


Як раніше повідомляв Defense Express, Зеленський призначив Абромавичуса гендиректором «Укроборонпрому» замість Букіна.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues