190909 BAE SystemsНовий центр буде забезпечувати можливості машинного навчання та інструменти автоматизації роботизованих процесів для оборонних та розвідувальних служб.

 

BAE Systems оголосила про запуск Роботизованого центру операцій (Robotic Operations Center, далі – ROC), який призначений для розгортання наборів програмних роботів для автоматизації завдань, що передбачають обробку великої кількості операцій та є повторюваними. Про це повідомляє Defense Express із посиланням на Army Technology. Повідомляється, що ROC сприятиме оптимізації IT-операцій для підтримки місій національної безпеки США.

 

Центр забезпечує можливості машинного навчання та інструменти автоматизації роботизованих процесів для оборонних та розвідувальних служб США. Завдяки цим інструментам, центр буде перетворювати великі обсяги даних.

 

Віцепрезидент та генеральний менеджер BAE Systems Педер Юнгк зазначив, що «акцент на безпеці сприяє значному збільшенні кількості отриманих даних, що дозволяє аналітикам зосередитися на розв’язанні складних та важливих задач, а не витрачати час на низку повторюваних дій. ROC оптимізує IT-операції, допомагає клієнтам використовувати великі обсяги даних для підвищення оперативності та одночасному зниженні витрат та ризиків для безпеки».

 

Новина по темі: КОМПАНІЯ RAVENSWOOD РОЗРОБЛЯЄ ТРЕНУВАЛЬНУ СИСТЕМУ З ДОПОВНЕНОЮ РЕАЛЬНІСТЮ

 

ROC від BAE Systems пропонує оптимізовані практики та стандартизацію програмних роботів (ботів), які можуть використовуватися на рівні серверів чи підприємства, або ж у хмарному середовищі для автоматизації різних задач. ROC також забезпечує заходи безпеки та управління для ботів, що залишаються без нагляду, що є важливим в умовах масштабування до сотні чи тисячі ботів.

 

Керівник відділу технологій BAE Systems Джон Дорн зазначає, що «технологія роботизованої автоматизації процесів дозволяє інтегрувати бізнес-процеси та структурувати великі набори даних, що сприятиме значному зменшенню експлуатаційних витрат. Ми використовуємо наш досвід у галузі оборони та розвідки, щоб надати клієнтам індивідуальне рішення, яке відповідає найвищим стандартам безпеки».

 

Повідомляється, що компанія продемонструвала систему ROC на всесвітній конференції DoDIIS 2019.

 

ПАРТНЕРСЬКИЙ МАТЕРІАЛ 

Лого Эвереста Матеріали тематики “Сучасні технології” створюються за підтримки компанії “Еверест”, що займається розробкою та впровадженням передових інформаційних технологій, продуктів та сервісів для потреб корпоративного ринку та силових структур України.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues