190909 TANK 0Протягом тижня, на Чернігівщині змагалися танкові взводи, з яких чотири представляли Сухопутні війська, і по одному - Командування Військово-Морських сил та Командування Десантно-штурмових військ. Змагання проходили на Гончарівському полігоні.


Про це повідомляє Defense Express, з посиланням на прес-центр ОК «Північ».


Зазначається, що у кожній команді було по 12 військовослужбовців, а самі команди були розділені на три групи танків: Т-64, Т-72 та Т-80.


Танкістів оцінювали за п’ятьма номінаціями. Військові змагалися у пістолетній швидкісній стрільбі з танків, снайперській стрільбі з гармати та проходили надважку півторакілометрову смугу перешкод. «На десерт» показували майстер-клас у «танковій каруселі».


Новина по темі: ДЕСАНТНО-ШТУРМОВІ КАТЕРИ «КЕНТАВР» ГОТОВІ ДО ДЕРЖАВНИХ ВИПРОБУВАНЬ


За набраними балами переможцем конкурсу на кращий танковий взвод ЗС України стала 17 окрема танкова Криворізька бригада імені Костянтина Пестушка ОК «Схід». Крім символічних подарунків, екіпаж отримав премію - 120 тис грн. Друге місце посіли танкісти з 1-ї окремої танкової Сіверської бригади ОК «Північ». Вони відповідно отримали 60 тисяч гривень грошової винагороди. Третю сходинку зайняла команда 28 окремої механізованої бригади ОК «Південь». Грощова нагорода склала 36 тисяч гривень.

 

190909 TANK 1


Вітав та вручав відомчі нагороди і цінні подарунки командам-переможцям в окремих номінаціях начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-лейтенант Руслан Хомчак.


«Я хочу вам подякувати, по-перше, за виконання бойових завдань. По-друге, за те, що ви обрали цю нелегку, але дуже серйозну професію. І по-третє, за те, що ви постійно удосконалюєте свої навички та поглиблюєте знання для того, щоб ви були ще кращими, ще сильнішими, ще непереможнішими», – звернувся до танкістів начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-лейтенант Руслан Хомчак.

 

190909 TANK 2


Як раніше повідомляв Defense Express, на Дунаї стартувало українсько-румунське флотське навчання Riverine-2019.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues