190904 Riverin 0Сьогодні, 4 вересня 2019 року, розпочалося двостороннє українсько-румунське навчання Riverine-2019.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на АрміяInform.


Метою цих міжнародних тренувань є відпрацювання спільних дій багатонаціональних катерних тактичних груп для підвищення їхньої сумісності та можливостей для проведення операції з безпеки на річці Дунай.

 

Від Військово-Морських Сил Збройних Сил України у навчаннях беруть участь малі броньовані артилерійські катери «Аккерман» та «Вишгород», навчальний катер «Сміла» та вертоліт Мі-14. Від підрозділів Морської охорони Державної прикордонної служби України три катери.

 

Новина по темі: НА ОДЕЩИНІ ЗАВЕРШИЛИСЬ МІЖНАРОДНІ УКРАЇНСЬКО-РУМУНСЬКІ НАВЧАННЯ «RIVERINE-2018». ВІДЕО

 

 

Румунська сторона залучає два броньованих патрульних катери, два річкових тральщики та річковий буксир для розміщення штабу керівництва навчання. Крім того, від берегової оборони Румунії бере участь 1 патрульний катер.

 

190904 Riverin 1


Слід зазначити, що двостороннє українсько-румунське навчання Riverine проводиться вже вдруге, і воно спрямоване на зміцнення регіональної безпеки та покращення взаємодії між флотами України та Румунії.


Протягом трьох днів військові моряки відпрацьовуватимуть тактичні елементи за стандартами НАТО в складі багатонаціональних катерних тактичних груп та підвищать взаємосумісність катерів флотів, морської та берегової охорони двох країн із питань висвітлення надводної обстановки в акваторії річки Дунай, тактичного маневрування та проведення доглядових операцій, протимінні дії, пошук та рятування людини, що впала за борт тощо.

 

Новина по темі: ДЕЛЕГАЦІЯ МОРСЬКИХ СИЛ ЗС РУМУНІЇ ВІДВІДАЛА ВМС ЗС УКРАЇНИ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues