190902 ZAGORODNIUK 0Міністерство оборони України буде цивільною структурою, як передбачено стратегією держави. Міністерство не буде конкурувати з Генеральним штабом Збройних сил у частині військової експертизи, а зосередиться на цивільному контролі.


Про це заявив новообраний Міністр оборони Андрій Загороднюк, повідомляє Defense Express.


Міністр оборони України Андрій Загороднюк зазначив, що міністерство не конкуруватиме з Генеральним штабом Збройних сил у частині військової експертизи, а зосередиться на цивільному контролі.


Новина по темі: ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПРИЗНАЧИВ АБРОМАВИЧУСА ГЕНДИРЕКТОРОМ «УКРОБОРОНПРОМУ» ЗАМІСТЬ БУКІНА


«Ми намагаємося запроваджувати стандарти цивільного контролю над Збройними силами у повній сумісності зі стандартами НАТО, тому не позиціонуємо себе як військових експертів – ми цивільні люди. Міністерство буде цивільне, як це передбачає стратегія держави. І це значить, що ми співпрацюватимемо з військовими всіх ланок, створюватимемо робочі групи, колективи для того, щоб напрацьовувати конкретні технічні менеджерські рішення для розв’язання тих чи інших питань. Питань – величезна кількість», - заявив міністр.


Він також зазначив, що Міністерство оборони, як політичний представник Верховного Головнокомандувача серйозно контролюватиме виконання планів, рішень, домовленостей і наказів.


Як раніше повідомляв Defense Express, Міністр оборони Андрій Загороднюк назвав головні пріоритети своєї роботи.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues