190823 1b12 0732-а артилерійська база озброєння, передала у подальше використання 26-й артилерійській бригаді ім. генерал-хорунжого Романа Дашкевича, комплекс командирських машин управління вогнем артилерії 1В12.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на УМП.


Машини комплексу 1В12 забезпечують ведення розвідки та управління вогневими взводами, батареями та дивізіонами в будь-яку пору року та доби, за будь-яких реально можливих метеоумов.

 

Новина по темі: НОВА УКРАЇНСЬКА КАУ «ОБОЛОНЬ-А» ЗАВЕРШИТЬ ДЕРЖАВНІ ВИПРОБУВАННЯ У ЧЕРВНІ 2019 РОКУ (ВІДЕО)


Роботи по ремонту, відновленню та переоснащенню комплексу на новітні технічні засоби здійснювались силами в/ч А0153 (732-а артилерійська база озброєння).

 

Новина по темі: НОВІТНІ СИСТЕМИ ЯКІ ПОСИЛЯТЬ МІЦЬ УКРАЇНСЬКОЇ АРТИЛЕРІЇ

 

До цього такі роботи проводилися лише на підприємствах оборонно-промислового комплексу.

 

190823 1b12 1


На переданих до 26 бригади 1В12 здійснили переобладнання програмно-апаратного комплексу бойових машин, замінено радіостанції на сучасні західні та вітчизняні аналоги, також були замінені системи передачі даних на цифрові.

 

Новина по темі: ЗСУ РОЗПОЧАЛИ МОДЕРНІЗАЦІЮ КОМПЛЕКСУ МАШИН УПРАВЛІННЯ ВОГНЕМ САМОХІДНОЇ АРТИЛЕРІЇ


Машина управління вогнем артилерії — це уніфікована командно-спостережна (командно-штабна) машина, що призначена для автоматизації процесу управління веденням вогню і бойовими діями артилерійських підрозділів.

 

Публікація по темі: ДИРИГЕНТ ВОГНЮ: КОМПЛЕКС АВТОМАТИЗОВАНОГО УПРАВЛІННЯ АРТДИВІЗІОНОМ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues