190823 Berest 0ДП «Шепетівський ремонтний завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром» продовжує роботи над доведенням модернізованої 122-мм РСЗВ БМ-21 УМ «Берест».

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на Армія Inform.


Так, нещодавно проведено успішні ходові випробування «Береста», за підсумками яких було вирішено замінити шини на потужніші, для збільшення прохідності авто на місцевості.

 

Новина по темі: З'ЯВИЛОСЯ ВІДЕО ВИПРОБУВАННЯ ПРОБІГОМ НОВОЇ РСЗВ БМ-21 УМ «БЕРЕСТ» (ВІДЕО)


Нагадаємо, розробники проекту відмовилися від базового шасі 6х6 застарілого радянського «УРАЛу». Тепер використовується українське шасі КрАЗ-5401НЕ 4х4.

 


Це потужна вантажівка з повнопривідним двохосьовою базою з комфортною і зручною для розрахунку чотиридверною кабіною. Екіпаж на марші й під час стрільби може перебувати в кабіні з дворядним розташуванням сидінь. Наявність деяких нових приладів дозволяє йому здійснювати підготовку до стрільби і вести вогонь, не покидаючи кабіни.

 

Новина по темі: УКРАЇНСЬКУ РСЗВ БМ-21 УМ «БЕРЕСТ» ІНТЕГРУЮТЬ В КОМПЛЕКС СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ВОГНЕМ АРТИЛЕРІЇ (ВІДЕО)


Вітчизняний проект є глибокою модернізацією існуючого комплексу БМ-21 «Град». Всі комплектуючі − українського виробництва, що значно знижує вартість виробу й виключає імпортозалежність. «Берест» здатний замінити у військах морально й фізично застарілі ще радянські «Гради».


«Під час проєктування «Береста» тісно співпрацювали саме з тими, хто обслуговує в умовах бойової обстановки ракетні системи залпового вогню − військовими артилерійських підрозділів. Врахували їхні поради й побажання», − зазначив головний інженер заводу Станіслав Войтенко.

 

Новина по темі: БМ-21 УМ «БЕРЕСТ» - НОВА БОЙОВА МАШИНА НА БАЗІ КРАЗУ


Наразі «Берест» готують до виставки «Зброя і безпека-2019», що відбудеться у жовтні в Києві (перший зразок БМ-21 УМ був представлений на виставці «Зброя і безпека-2018» - прим. ДЕ). Колектив Шепетівського ремонтного заводу має величезні сподівання, що їхній проєкт зацікавить передусім представників Збройних Сил України, і що цей комплекс значно посилить бойові спроможності артилерійських підрозділів українського війська.

 

190823 Berest 1

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues