190822 Ahiles 0Українська компанія Diamond Defense Systems створила універсальний дистанційно-керований модуль ACHILLES («Ахиллес») для точного наведення озброєння різного базування та застосування.

 

 


Про це розповів 21 серпня ц.р. в інтерв’ю інформаційному агентству «Оборонно-промисловий кур’єр» генеральний директор Diamond Defense Systems Сергій Скурський, повідомляє Defense Express.

 

Новина по темі: КП СПБ «АРСЕНАЛ» РОЗРОБИВ НОВИЙ МОДУЛЬ ДЛЯ ПЗРК «ДУЕТ»


Новий вітчизняний модуль створений в кооперації з іншими провідними підприємствами оборонно-промислового комплексу України й відповідає стандартам НАТО. Він має модульну структуру, що дозволяє ставити на нього, залежно від потреби сучасні ПЗРК, кулемети чи ПТРК.

 


Як раніше вже повідомляв Defense Express, універсальний модуль ACHILLES також входить до складу перспективного модульного зенітно-ракетного комплексу ближнього радіуса дії «Мисливець», що розроблявся разом з КП СПБ «Арсенал» та ТОВ «Рода-комп'ютер».

 

190822 Ahiles 2


Окрім цього, є й інший напрямок розвитку зазначеного винаходу – пристрій точної механіки для застосування у відкритому Космосі.

 

Новина по темі: ПОРОШЕНКО: НОВІ ПЗРК ТА КОМПЛЕКС КРИЛАТИХ РАКЕТ – ПЛАНИ НА 2019 РІК


«В цьому напряму нашою Командою направлені до NASA та CSA запрошення та презентації зазначеного проекту з метою здійснення їх оцінки та подальшого інвестування з боку US Government, спонсорами та науковими інституціями США», — заявив співрозмовник агентства.

 

190822 Ahiles 1


Також генеральний директор повідомив, що Kikstarter.com прийняв їх інвестиційний проект щодо створення масштабної дистанційно-керованої моделі пристрою для роботизованого комплексу космічного маніпулятора в рамках майбутніх міжнародних космічних місій з освоєння Місяця та Марсу.


Старт проекту запланований на двадцяті числа поточного місяця.

 

Новина по темі: УКРАЇНА СПІЛЬНО З ВЕЛИКОБРИТАНІЄЮ СТВОРИЛИ РАКЕТУ ДЛЯ ВИВОДУ В КОСМОС НАНОСУПУТНИКІВ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues