190822 GUR 0Російські окупанти перевозять військову техніку та боєприпаси на окуповані території Донбасу за допомогою залізниці. Наразі у Донецькій та Луганській областях сконцентровано російські запаси, які допоможуть вести війну протягом 14 днів.


Як інформує Defense Express, про це сказав представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький проекту Донбас.Реалії.


«Саме залізницею завозяться боєприпаси, які потім використовуються в повсякденній і бойовій діяльності, і під час бойових дій. Кількість військових вантажів дещо зменшилась. Це насамперед пов’язано з тим, що немає активних бойових дій», – заявив Скібіцький.


Публікація по темі: США ПРИЗВАЛИ РФ ПРЕКРАТИТЬ АГРЕССИЮ ПРОТИВ УКРАИНЫ, А БРИТАНЦЫ НАПОМНИЛИ О ТАНКАХ Т72-Б3


Він також додав, що на території окупованих районів у 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) армійських корпусах створений запас матеріальних засобів боєприпасів, які дозволяє вести бойові дії цим корпусам протягом 14 діб.


«З початку цього року ми зафіксували більше 70 випадків, коли застосовувались літаки-розвідники, насамперед Су-24МР та Іл-20, які здійснювали розвідку нашої території. А в окремих випадках наближення до нашого державного кордону становило 15 км. Противник, по суті, бачить і може вести розвідувальну діяльність стосовно угруповання наших військ», – уточнив Скібіцький.


Як раніше повідомляв Defense Express, Росія готується перекинути в окупований Крим ядерні боєприпаси.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues