190814 NSDC 0Президент України Володимир Зеленський звільнив Литвиненка Олександра Валерійовича з посади заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.


Як інформує Defense Express, про це повідомляється на сайті Офісу Президента України.


«Указ Президента України №598/2019. Звільнити Литвиненка Олександра Валерійовича з посади заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України».


Новина по темі: ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЗМІНИВ ОЧІЛЬНИКІВ ООС ТА СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК УКРАЇНИ


Наступним указом №599/2019 Зеленський, як зазначено на сайті ОПУ «з метою посилення аналітико-прогностичного забезпечення здійснення Президентом України, Радою національної безпеки і оборони України повноважень у сфері національної безпеки держави, наукового супроводження вирішення проблемних питань зовнішньої політики, економічного, соціального і суспільно-політичного розвитку України, створення організаційних умов для проведення модернізації та функціонування Національного інституту стратегічних досліджень» наказав призначити Литвиненка Олександра Валерійовича директором Національного інституту стратегічних досліджень.


В указі також зазначено, що директорові Національного інституту стратегічних досліджень потрібно внести у двомісячний строк пропозиції щодо реформування та стратегії розвитку Інституту, передбачивши його реорганізацію та скорочення штатної чисельності працівників.


Як раніше повідомляв Defense Express, Зеленський призначив нового заступника голови Служби зовнішньої розвідки України.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues