190812 Patroni 0Командування Повітряних Сил ЗСУ оголосило тендер на продовження ресурсних показників (строку служби, строку зберігання) 23-мм і 30-мм патронів до авіаційних гармат.

 

 

 

Відповідне оголошення оприлюднено на порталі електронних публічних та державних закупівель ProZorro, повідомляє Defense Express з посиланням на Ukrainian Military Pages.


Зокрема планується закупити послуги з дослідження та визначення можливості, а також умов продовження призначених строків служби до 2024 року для 23-мм патронів 1982-1989 років виготовлення та 30-мм патронів 1988-1990 років виготовлення.

 

190812 Patroni 1


Також умовами договору передбачається, що у разі, якщо при виконанні оцінки технічного стану виробів вбачається отримання незадовільного результату або недоцільності подальшого проведення робіт, виконавець зобов’язаний призупинити їх виконання, попередивши про це замовника протягом 10-ти календарних днів після призупинення робіт.


Очікувана вартість робіт складає 1,6 мільйона гривень. Початок аукціону 20 серпня.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues