190812 KSHWN 0Збройні сили України почали масову закупівлю спеціальних душових кабін для польових умов вітчизняного виробництва.

 

 


Про це інформував Начальник управління лазне-прального обслуговування Центрального управління речового забезпечення Тилу ЗСУ полковник Віталій Вознюк, повідомляє Defense Express з посиланням на АрміяInform.

 

Новина по темі: КРАЗ ПЕРЕДАВ ЧЕРГОВУ ПАРТІЮ НОВИХ ШАСІ ДЛЯ МЛПК ЗСУ


Відзначається, що душова кабіна-котел швидкісного нагріву води (КШВН) призначена для експлуатації військовими в польових умовах. Важливо, що її можна встановлювати навіть в окопах, бліндажах, на блокпостах тощо.

 

190812 KSHWN 1


Резервуар у цій душовій місткістю понад сімдесят літрів нагріває воду до 60-ти градусів за Цельсієм за 20 хвилин. А сам цей невеличкий комплекс розгортається всього лиш за 15 хвилин.

 

Новина по темі: МОБІЛЬНІ ЖИТЛОВІ МОДУЛІ, ЩО БУЛИ ПРЕДСТАВЛЕНІ НАПЕРЕДОДНІ, ВІДПРАВЛЕНІ ДЛЯ ТЕСТОВОГО ВИКОРИСТАННЯ В ООС (ВІДЕО)


Установки виробляють в Україні. Наразі Міноборони вже закупило 84 такі комплекси, а до кінця року планує придбати іще 300. Більшість з них відправлять у район проведення ООС.

 

190812 KSHWN 2

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues