190812 RESOLVE 0Механізована рота під керівництвом капітана Олександра Борща зі складу 93-ої окремої механізованої бригади «Холодний Яр» Збройних Сил України готують техніку та озброєння до маневрів активної фази багатонаціональних навчань «Combined Resolve — XII».


Як інформує Defense Express, про це повідомляє офіційний сайт МО України.


Учасники навчань з 21 країни прибули до Багатонаціонального міжвидового центру з підтримки боєготовності (Joint Multinational Readiness Center — JMRC), що в місті Хоенфельс, Німеччина.

 

190812 RESOLVE 1


Зазначається, що техніку та озброєння вже обладнано лазерною системою «MILES» для проведення навчань.


Новина по темі: У 2018 РОЦІ ЗСУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У 32 МІЖНАРОДНИХ НАВЧАННЯХ


У наступні дні «холодноярці» братимуть участь у практичних заняттях із заходів безпеки та тактичної медицини. Українські та американські інструктори також проведуть тренінг щодо застосування системи «MILES», що лазером імітує стрільбу одночасно з пострілами холостими набоями та фіксує влучення в ціль.


Поруч з підготовкою техніки та озброєння, штаби розпочали роботу з опрацювання детальних планів маневрів. Українську механізовану роту включено до механізованого батальйону США у складі сил BLUFOR.


У багатонаціональних навчаннях «Combined Resolve — XII» (Спільні зусилля ХІІ) братимуть участь близько 5000 військовослужбовців з 21 країни. Навчання Combined Resolve проводяться для підтримання оперативної сумісності військ НАТО та партнерів під час спільних операцій на суходолі.

 

190812 RESOLVE 2

 

190812 RESOLVE 3

 

190812 RESOLVE 4

 


Як раніше повідомляв Defense Express, військовослужбовці із 93-ї бригади будуть брати участь у навчаннях в Німеччині.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues