190807 BADRAK 0Ініціатива створення Офісом Президента України міжнародного російськомовного телеканалу – це цікава ідея. При цьому, головне не те якою мовою буде надаватись інформація, а яка саме буде інформація на цьому каналі.


Як повідомляє Defense Express, про це сказав директор Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР), член Правління Українського інституту безпекових досліджень (УІБД) Валентин Бадрак.


«Враховуючи те, що на окупованих територіях значна частина під впливом пропаганди і роботи російських спецслужб, то потрібно діяти обережно і не лінійним способом. Потрібна специфічна підготовка інформації (на телеканалі), яка передусім буде демонструвати конкретику у негативних подіях, які створює Росія на Донбасі. Це є ключовим моментом цієї ідеї», - розповів Бадрак.

 

Публікація по темі: ПРОТИДІЯ РОСІЙСЬКІЙ ГІБРИДНІЙ АГРЕСІЇ: НЕ ВТРАТИТИ ТЕМП


Нагадаємо, що заступник голови Офісу Президента України Кирило Тимошенко анонсував створення світового російськомовного каналу для "боротьби за уми".


Після анонсу, дана ідея отримала ряд негативних відгуків, особливо з боку патріотичних сил в Україні, через те, що на каналі буде використовуватись мова агресора – Російської Федерації.


Як раніше повідомляв Defense Express, у сучасному світі головний бій йде за серця і розум людей – Парубій.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues