190807 ZGURETS 0Для Генштабу та Міноборони на базі штучного інтелекту було розроблено 8 сценаріїв військової агресії Росії проти України, які можливі у найближчі 10 років.


Про це повідомив директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express та член правління Українського інституту дослідження безпеки Сергій Згурець, під час круглого столу «Ключові воєнні виклики Україні та можливості реагування держави».


«В 4 сценаріях безпосередньо ключове значення відіграють Збройні сили України, і 4 сценарії, де ключова роль відносить до складових сектору безпеки і оборони, в яких Збройні сили відіграють допоміжну роль. Ці сценарії були сформовані за принципом, коли вони можуть бути реалізовані окремо, або коли один сценарій провокує розвиток іншої, більш складної ситуації», - сказав Згурець.


Він також зазначив, що до кожного сценарію були напрацьовані ймовірність і ступінь загрози.

 

190807 ZGURETS 1


Перший – це збройний конфлікт в середині держави, який підтриманий зовні. Інспірування конфлікту здійснюється за допомогою закордонних структур і скеровано на дестабілізацію в країні.


Публікація по темі: ПІСЛЯ 2020 РОКУ РОСІЇ ПОТРІБНО БУДЕ ВИПУСТИТИ ПАР – СЕРГІЙ ЗГУРЕЦЬ


Другий сценарій, який вважається ймовірним і найбільш небезпечним – це повномасштабне застосування військової сили Російською Федерацією. Цей сценарій передбачає знищення військової і економічної потужності нашої країни, при чому ці заходи будуть здійснюватись у достатньо короткий проміжок часу.


Третій сценарій, який є небезпечним, але менш імовірним – втягування України в конфлікт між іншими державами, яка є суміжною державою. Або виникнення глобальної війни між РФ та Заходом.


Четвертий сценарій є імовірним, середнього рівня небезпечності. Це прикордонний конфлікт, в який втягуються прикордонні країни і він може бути скерований на окремих напрямках. Небезпека такого конфлікту полягає у тому, що він може бути першим етапом переходу до широкомасштабного вторгнення.


Про інші 4 сценарії Сергій Згурець не розповів.

 


Як раніше повідомляв Defense Express, у Чорному морі перебуває 37 кораблів Чорноморського флоту РФ – ГУР.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues