190802 DOZ 0Станом на початок серпня Міноборони не уклало контрактів на декілька мільярдів гривень в рамках держоборонзамовлення.

 

 


Про це в інтерв’ю інформаційному агентству «Оборонно-промисловий кур’єр» розповів неназваний представник українського військового відомства, повідомляє Defense Express.

 

Новина оп темі: ЧЕРЕЗ СКОРОЧЕННЯ ВИДАТКІВ ПС ЗСУ ВІДМОВИЛИСЯ ВІД ПРИДБАННЯ ТРЕНАЖЕРІВ ДЛЯ ОПЕРАТОРІВ ЗРК «БУК-М1» ТА С-300П


За інформацією джерела, йдеться приблизно про 8 млрд грн, через що виконувати держоборонзамовлення для переозброєння війська припинили декілька десятків оборонних підприємств. Також повідомляється, що за низкою угод підприємства ОПК не отримали авансування для виробництва продукції для ЗСУ.

 

Новина по темі: УКРАЇНА У 2019 РОЦІ ВИТРАТИТЬ НА ОБОРОНУ 5,38% ВВП


Отже, підсумував співбесідник агенства, ситуацію із виконанням у ц.р. держоборонзамовлення можна вважати «якщо не катастрофічною, то такою, що загрожує виконанню планів переозброєння у поточному році».

 

Новина по темі: ЗСУ НА 2020 РІК ПОТРЕБУЄ МАЙЖЕ 219 МІЛЬЯРДІВ ГРИВЕНЬ (ВІДЕО)

 

Водночас, начальник Управління соціальних виплат Департаменту фінансів Міністерства оборони України Вячеслав Салахов, під час учорашнього брифінгу в АрміяInform стверджував, що Міноборони забезпечено фінансовим ресурсом у повному обсязі та немає проблемних статей.

 

190802 DOZ 1


«Нині отримуємо 100 % асигнувань, передбачених у бюджеті на цей рік, який, нагадаю, з урахуванням змін цього року становить 102,1 млрд грн. За загальним фондом уже виділено 54,2 млрд грн, надходження за спеціальним фондом (з урахуванням залишку минулого року) становлять 1,6 млрд грн», - відзначив Вячеслав Салахов.

 

Новина по темі: У 2019 РОЦІ НА ДЕРЖАВНЕ ОБОРОННЕ ЗАМОВЛЕННЯ СПРЯМУЮТЬ ВІД 21 ДО 25 МЛРД ГРН


«За перше півріччя 2019-го використано вже 49,6 млрд грн, з яких 4 447,5 млн — на закупівлю і модернізацію озброєння та військової техніки (передбачено 10 133,0 млн грн)». – додав він.

 

Публікація по темі: ЛіГА ОПУ: ДОЗ-19 ПІД ЗАГРОЗОЮ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues