190718 X29 0Державний науково-дослідний інститут випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки планує модернізувати авіаційні керовані ракети Х-29 класу «повітря-поверхня», що стоять на озброєнні ЗСУ.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на АрміяInform.


Нагадаємо, нещодавно на авіаційному полігоні «Повурськ» на Волині уперше за 23 роки льотний екіпаж здійснив ураження наземних цілей авіаційними керованими ракетами Х-29Л та Х-29Т. Працював фронтовий бомбардувальник Су-24М.

 

Новина по темі: СУ-24М ЗСУ ПРОВЕЛИ ПУСКИ РАКЕТ Х-29 ПО НАЗЕМНИМ ЦІЛЯМ (ВІДЕО)


Повідомляється, що польоти виконував льотний екіпаж Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки в складі льотчика-випробувача полковника Сергія Чижа й штурмана-випробувача підполковника Віталія Шуляка.

 

Новина по темі: МОДЕРНІЗОВАНА УКРАЇНСЬКА РАКЕТА Р-27 ДОЗВОЛИТЬ ЛЬОТЧИКАМ ПРАЦЮВАТИ ЗА ПРИНЦИПОМ – «ВИСТРІЛИВ ТА ЗАБУВ»


Перед представниками інституту стоїть завдання виконати низку випробувань задля подальшої модернізації згаданого озброєння.

 

190718 X29 1


«За роки збройного конфлікту з російськими найманцями на Сході України гостро постали питання покращення ефективності засобів ураження високозахищених об’єктів противника. Виникла потреба модернізації авіаційної керованої ракети Х-29 класу «повітря-поверхня», — розповіли представники інституту військовим журналістам.

 

Новина по темі: КБ «ПІВДЕННЕ» ЗАЙМАЄТЬСЯ МОДЕРНІЗАЦІЄЮ АВІАЦІЙНОЇ РАКЕТИ МАЛОГО РАДІУСА ДІЇ Р-73


Нагадаємо, Х-29 це радянська високоточна авіаційна ракета класу «повітря-земля» малого радіуса дії. Призначена для знищення укріплених цілей, таких як залізобетонні споруди, мости, бетонні злітно-посадкові смуги, кораблі водотоннажністю до 10 000 тонн і підводні човни у надводному положенні. Залежно від версії дальність ураження цілей сягає від 10 до 30 км.

 

Новина по темі: НОВІ НРС РС-80 «ОСКОЛ» ВИПРОБУВАЛИ З ФРОНТОВОГО БОМБАРДУВАЛЬНИКА СУ-24М (ВІДЕО)

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues