190716 BBM 0Нові бронемашини українського виробництва викликали захоплення у військовослужбовців Збройних Сил Канади.

 

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на АрміяINFORM.

 

Новина по темі: КАНАДА ПЕРЕДБАЧИЛА НА 2019 РІК ПОНАД 105,6 МЛН ДОЛАРІВ НА ВІЙСЬКОВУ ДОПОМОГУ УКРАЇНІ


«На нинішніх навчаннях я вперше побачив ці бойові машини українського виробництва», — сказав лейтенант Канадських Збройних Сил Мартін Вікс.

 

190716 BBM 4


«Вони викликають захоплення і щодо вогневого ураження, і щодо можливостей пересуватись місцевістю. Це потужна і сучасна техніка. Вона за певними характеристиками перевершує багато іноземних зразків», - додав він.

 

Новина по темі: НОВІТНІЙ УКРАЇНСЬКИЙ БРОНЕАВТОМОБІЛЬ «КОЗАК-2М1» ПРОЙШОВ ДЕРЖАВНІ ВИПРОБУВАННЯ


Вітчизняні «Козаки», «Дозори» та БТР-3ДА канадські військові змогли побачити під час тактичних бригадних навчань за програмою «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки — Україна» (95 JMTG-U 2019) та рамках навчально-тренувальної місії операції UNIFIER (яка є місією Збройних Сил Канади для підтримки сил безпеки в Україні – прим. ДЕ), що у декілька етапів проходили останнього місяця.

 

190716 BBM 6


Нагадаємо, БТР-3ДА – серійно виробляється на «Київському бронетанковому заводі», що входить до складу ДК «Укроборонпром», та на постійній основі постачається до українського війська, зокрема у 95-у окрему десантно-штурмову бригаду Збройних Сил України.

 

190716 BBM 1


Крім того, на озброєнні бригади стоять вітчизняні бронемашини виробництва НВО «Практика» «Козак-2», також «Дозор-Б», який був розроблений ДП «Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені O.O. Морозова» та виготовляється на ДП «Львівський бронетанковий завод».

 

190716 BBM 2


Дані бронемашини вже декілька років експлуатуються житомирськими десантниками в ході бойової підготовки та при виконанні бойових завдань на Сході країни.

 

190716 BBM 3


Варто додати, що на початку липня ц.р. Президент Зеленський повідомив про домовленості з Урядом Канади на тему постачання в Україну канадської бронетехніки й про розвиток співпраці у цій сфері. 

 

Новина по темі: КАНАДА ХОЧЕ РОЗШИРИТИ ТРЕНУВАННЯ УКРАЇНСЬКИХ ВІЙСЬКОВИХ

 

Його слова підтвердив й міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков додавши, що мова йде про «закупівлю летальної зброї», зокрема новітні бронемашини та деякі компоненти озброєння. Поряд з цим багато вітчизняних експертів висловились щодо недоцілності здійснення закупівель бронетехніки закордонних виробників з огляду на наявний потенціал вітчизняних розробників та виробників та необхідність підтримки вітчизняного виробника.

 

190716 BBM 5

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues