190715 Aselsan 0Літак Л-39 з радіостанціями компанії Aselsan пройшов успішні випробування, які, серед усього, підтвердили відмінну роботу турецьких засобів зв’язку в умовах протидії засобам РЕБ.

 

 


Про це Defense Express повідомили у Міністерстві оборони України.


Випробування проходили на базі ДП «Одеський авіаційний завод». Радіостанція Aselsan на борту літака Л-39 забезпечила дальність зв'язку на відстань у декілька сотень кілометрів, а також продемонструвала здатність роботи в умовах протидії засобам РЕБ.

 

Новина по темі: ASELSAN ТА «УКРОБОРОНПРОМ» УКЛАЛИ КІЛЬКА УГОД ЩОДО ЗАКУПІВЛІ ОБОРОННОЇ ПРОДУКЦІЇ ДЛЯ ЗСУ

 

За результатами контрольних випробувань радіостанція типу 9681 V/UHF Aselsan на борту літака Л-39 продемонструвала дальність зв’язку від 90 км до 240 км відповідно до висоти польоту. Також була підтверджено, що радіостанція типу 9681 V/UHF Aselsan забезпечує сумісну роботу з радіостанцією старого парку Р-845 в аналоговому режимі.

 

190715 Aselsan 2

Радіостанція  9681 V/UHF виробництва турецької компанії Aselsan / Фото: Aselsan

 

Особлива увага на випробування приділялась перевірці роботи радіостанцій в умовах протидії засобам РЕБ. Для постановки радіоперешкод як цифровому, так і в аналоговому режимі використовувалися вітчизняні та закордонні засоби радіоелектронної боротьби. Під час роботи станцій РЕБ на частотах бортової радіостанції Aselsan при включенні в режим ППРЧ зв’язок був відмінний в обох напрямках. Зазначається, що в цьому випадку пілоти оцінили зв’язок на «добре» і «відмінно».

 

Новина по темі: «СПЕЦТЕХНОЕКСПОРТ» ТА ASELSAN ДОМОВИЛИСЬ ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ СПІЛЬНОГО ВИРОБНИЦТВА ТУРЕЦЬКИХ ЗАСОБІВ РАДІОЗВ’ЯЗКУ В УКРАЇНІ

 

Випробування підтвердили, що радіостанції Aselsan в різних режимах роботи (аналоговий, цифровий, цифровий зашифрований та ППРЧ) та визначених частотах забезпечують двосторонній зв’язок з якістю не гірше 4-х балів за 5-ти бальною шкалою.

 

190715 Aselsan 1

Четвертий навчально-тренувальний літак L-39М1, модернізований ДП «Одеський авіаційний завод» під час випробувального польоту у жовтні 2018 року / Фото: «Думская»

 

Використання радіостанцій Aselsan в авіації дозволить покращити взаємодію наземних та повітряних підрозділів в складних умовах сучасного бою зі значною кількістю перешкод для зв’язку з боку ворога.

 

Новина по темі: ОРІЄНТОВНО ДО 2020 РОКУ ВСІ БОЙОВІ ЧАСТИНИ ЗСУ ПЛАНУЄТЬСЯ ПЕРЕОЗБРОЇТИ НА СТАНЦІЇ ASELSAN ТА HARRIS

 

У 2017 р. УКХ-радіостанції від компанії Aselsan стали переможцями у порівняльних випробуваннях, які пройшли у Збройних силах України і закуповуються для оснащення частин Сухопутних військ, ракетних військ та артилерії, частин Протиповітряної оборони.

 

190715 Aselsan 3

УКХ-радіостанції компанії Aselsan під час виставки «Зброя та Безпека-2018» у жовтні 2018 року

 

Зразки, що закуповуються в інтересах Збройних сил України, належать до сучасного сімейства засобів зв’язку, побудованих на основі технології software-defined radio (SDR), де базові параметри пристрою визначаються програмним забезпеченням. Системи розроблені відповідно до стандартів НАТО, що вимагають від мереж тактичного зв’язку підвищеної живучості в умовах застосування противником засобів протидії.

 

Публікація по темі: ASELSAN: ТУРЕЦКАЯ СВЯЗЬ ДЛЯ АРМИИ УКРАИНЫ

 

УКХ-радіостанції компанії Aselsan мають перевірені алгоритми роботи для забезпечення стійкого зв’язку у всьому діапазоні 30-512 МГц. Вони призначені для роботи у суворих умовах і забезпечують користувачам як безперешкодний зашифрований голосовий зв’язок, так і одночасну передачу даних з використанням можливостей мережі AdHOC. Завдяки своїй архітектурі, розробленому програмному забезпеченню, системи мають гнучкість у додаванні нових форм радіохвиль - з урахуванням нових вимог користувачів та для розширення функцій.

 

Публікація по темі: ТУРЕЦЬКИЙ ASELSAN МАСОВО ПОСТАВЛЯЄ НОВІТНІ ТЕПЛОВІЗОРИ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ПТРК «СКІФ»

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues