190712 Scenarii 0Ймовірні сценарії виникнення та розвитку ситуацій воєнного характеру на середню та довгострокову перспективу розглядають в рамках проведення оборонного огляду.

 

 


Про це йшлося у доповіді під час проведення засідання Міжвідомчої робочої групи 11 липня, повідомляє Defense Express з посиланням на Ukrainian Military Pages.


У Міністерстві оборони зазначають, що чотири з восьми сценаріїв передбачають реальний захист суверенітету та територіальної цілісності України. Найбільш небезпечним сценарієм вважається повномасштабне застосування воєнної сили Росією проти України з метою зміни державного устрою та конституційного ладу або для зміни військово-політичного керівництва.

 

Новина по темі: О.СИРСЬКИЙ: ЗСУ МАЮТЬ УСПІШНИЙ ДОСВІД ПРОТИСТОЯННЯ АРМІЇ ЯДЕРНОЇ ДЕРЖАВИ


Другим за небезпечністю сценарій, на думку військових фахівців, є збройний конфлікт всередині України, який створено та підтримується ззовні. Третім за небезпекою сценарієм є втягування України у збройний конфлікт, а четвертим – прикордонний збройний конфлікт. При цьому останній може бути лише створенням приводу для проведення проти України масштабної воєнної операції.


При цьому у Міноборони вже приступили до створення об'єднаної оперативної концепції застосування ЗСУ, яка має бути готова через декілька місяців.

 

Новина по темі: КОМАНДУВАЧ ОС ПРЕДСТАВИВ ДЕЛЕГАЦІЇ США ДОКАЗИ АГРЕСІЇ РФ НА ДОНБАСІ


Під час засідання члени Міжвідомчої робочої групи обговорили та погодили документ «Майбутнє безпекове середовище 2030: стратегічне бачення (попередній опис)», який є результатом роботи виконання першого завдання основного етапу оборонного огляду.


Голова Міжвідомчої робочої групи – перший заступник Міністра оборони Іван Руснак зазначив, що з 15 липня 2019 року розпочинається виконання другого та третього завдань основного етапу оборонного огляду, а саме: огляд спроможностей за їх функціональними групами спроможностей та планування сил.

 

Новина по темі: ЗСУ НА ДОНБАСІ ЗНИЩИЛИ 2 НОВІТНІ РОСІЙСЬКІ СТАНЦІЇ РЕБ/РЕР (ВІДЕО)


У ході виконання цих завдань передбачається уточнення складу та змісту функціональних груп спроможностей, формування Єдиного переліку (каталогу) спроможностей Міністерства оборони, Збройних Сил України та інших складових сил оборони.


З цією метою сплановано виконання таких заходів: визначення вимог до спроможностей сил оборони; уточнення необхідних спільних оборонних спроможностей сил оборони за імовірними сценаріями їх застосування, розвиток яких потребує планування на середньо- та довгострокову перспективи й формування їх переліку; визначення недостатніх спроможностей, які підлягають створенню, а також існуючих спроможностей, які необхідно розвивати; визначення надлишкових спроможностей, від яких необхідно позбавитись з метою вивільнення ресурсів.

 

Новина по темі: КОМАНДУВАЧ ВМС ЗСУ ВЗЯВ УЧАСТЬ В ЗАСІДАННІ КОМІСІЇ УКРАЇНА-НАТО ЩОДО СИТУАЦІЇ В АЗОВО-ЧОРНОМОРСЬКОМУ РЕГІОНІ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues