190712 KRAZ 0В одну із африканських країн направлено партію броньованих автомобілів КрАЗ-Шрек-М високої прохідності класу MPV із днищем v-подібної форми, база яких - шасі всюдихода КрАЗ-5233 колісної формули 4х4.


Про це повідомляє Defense Express, з посиланням на офіційний сайт КрАЗ.


Нажаль у повідомленні відсутня інформація щодо країни, в яку були відправлені бронеавтомобілі, але як пише прес-служба підприємства редставники країни-замовника неодноразово відвідували «АвтоКрАЗ»: спочатку познайомилися з лінійкою серійної та перспективної техніки, її можливостями та технічними характеристиками, а після виконання замовлення, під час передвідвантажувальної інспекції, випробували всі системи автомобіля.

 

190712 KRAZ 1


Новина по темі: КРАЗ ВПЕРШЕ ВЗЯВ УЧАСТЬ В ТУРЕЦЬКІЙ ВИСТАВЦІ IDEF


Автомобілі призначені для дослідження небезпечних ділянок, пошуку і знешкодження вибухових пристроїв. Їх оснащено краном-маніпулятором італійського виробництва для розмінування зі спеціальним обладнанням, керування - із середини захищеного броньованого корпусу. При цьому зображення, наприклад, операції з розмінування, виводиться на спеціальний монітор. Система з розмінування (виробництво США) включає в себе високоякісну камеру, спеціальне світлове обладнання, захватний пристрій.


Бронювання автомобіля забезпечує захист від ураження стрілецькою зброєю та осколками гранат, підриву мін і відповідає рівню балістичного захисту STANAG 4569 level 2; протимінного захисту - STANAG 4569 level 2a, 2b.

 

190712 KRAZ 2

 

190712 KRAZ 3


Як раніше повідомляв Defense Express, на параді у Сенегалі показали польську копію ББМ «Дозор-Б» та «Гради» на шасі «КрАЗ» (відео).

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues