190711 Helbroc 0На одному з полігонів Одещини триває підготовка підрозділу морської піхоти ВМС ЗС України до наступного оперативного чергування у складі бойової тактичної групи Європейського Союзу «Хелброк».

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу ВМС ЗС України.

 

Під час занять військовослужбовці відпрацьовують елементи стабілізаційних дій в кризовому регіоні.

 

190711 Helbroc 1


Як розповів командир підрозділу старший лейтенант Сергій Р., в один з днів морпіхи провели штурм командно-спостережного пункту противника із застосуванням повітряно-десантного способу доставки штурмової групи, відпрацювали дії на стаціонарному блокпосту з відбиттям атаки на об’єкт та евакуацією пораненого, вдосконалили навички з вогневої підготовки.

 

190711 Helbroc 2


За діями українських морських піхотинців спостерігав командувач БТГр ЄС «Хелброк» бригадний генерал Георгіос Басмаліс. Він дав позитивні оцінки рівню підготовки військовослужбовців, навченості та вмотивованості особового складу.

 

190711 Helbroc 4


Варто зазначити, що саме зараз біля Кіпру відбувається чергове загострення відносин країн ЄС з Туреччиною, у зв'язку з незаконним бурінням на газ і нафту в економічній зоні Кіпру (Кіпр входить в ЄС). У зв’язку з чим Європейський Союз планує запровадити санкції проти Туреччини.


Довідково:


«Хелброк» - скорочення від англійських назв країн - Греція, Болгарія, Румунія та Кіпр (HELBROC - HELlas, Bulgaria, ROmania, Cyprus), які входять до складу бойової тактичної групи Європейського Союзу.

 

190711 Helbroc 3

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues