190711 USA 0Заступник Міністра закордонних справ України Єгор Божок прийняв делегацію міністерства оборони США, де були обговорені актуальні питання двосторонньої співпраці у безпековій сфері, зокрема допомогу США в посиленні спроможностей сектору безпеки і оборони України та реформуванні української оборонної промисловості України.

 

Як інформує Defense Express, про це повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України.

 

Делегацію із США очолив Старший радник міністерства оборони Сполучених штатів з питань України, Росії та Євразії Кетрін Сендак.


Під час зустрічі Окрему увагу було приділено покращанню координації зі стримування агресивних дій РФ, в т.ч. модальностям можливої майбутньої моніторингової місії в Чорному морі, посиленню двосторонньої взаємодії у сфері кібербезпеки.


Новина по темі: УКРАЇНА КУПУВАТИМЕ В США ЗБРОЮ, ЯКУ ВИКОРИСТОВУЄ АМЕРИКАНСЬКА АРМІЯ – ПОСОЛ УКРАЇНИ В США


Єгор Божок поінформував американську сторону щодо ситуації в районі проведення ООС, зусиль української сторони задля розведення сил поблизу населеного пункту Станиця Луганська та звільнення українських моряків, які незаконно утримуються в РФ, а також заходів з вирішення питань порядку денного українсько-угорських стосунків.

 

190711 USA 1


Як раніше повідомляв Defense Express, Україна звернулася до США із запитом на придбання військового обладнання.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues