190711 Ukroboronprom 0Головними завданнями на найближчу перспективу для ДК «Укроборонпром» є проведення міжнародного аудиту своєї фінансової діяльності та здійснення реформ.

 

 

 

Про це йшлося під час засідання оновленого складу Наглядової Ради Концерну, у ході якого керівництво «Укроборонпрому» прозвітувало про процес підготовки до проведення аудиту, здійснення актуальних реформ тощо, повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Концерну.

 

Зі станом справ також ознайомилися керівництво Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Незалежного антикорупційного комітету з питань оборони та представники Посольства США в Україні. Окрім того, на засіданні Наглядової ради було обрано її нового голову – Айвараса Абромавичуса.

 

Новина по темі: АМКУ ВІДКРИВ СПРАВУ ПРО ОТРИМАННЯ SKYRIZON AIRCRAFT HOLDINGS І «УКРОБОРОНПРОМОМ» КОНТРОЛЮ НАД «МОТОР СІЧ»

 

«Вважаю, що за останні декілька років «Укроборонпром» здійснив декілька успішних кроків у сфері реформування. Але, водночас, деякі інші українські державні компанії зробили більше. Тому в нас є багато завдань, які ми маємо виконати якнайшвидше. І одне з найбільш пріоритетних з них – проведення аудиту «Укроборонпрому», – заявив новообраний голова Наглядової ради.

 

Новина по темі: «УКРОБОРОНПРОМ» ВІДСТОЯВ У СУДІ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНИ У СПРАВІ «КРАСИЛІВСЬКОГО АГРЕГАТНОГО ЗАВОДУ» ТА РОСІЙСЬКОГО «МІГ»

 

Враховуючи обмежені кошти, що були виділені Кабінетом Міністрів України, та необхідність здійснення оперативного аналізу діяльності «Укроборонпрому», Наглядовою радою ухвалено рішення провести міжнародний аудит фінансової діяльності всіх підприємств Концерну за 2018-2019 роки.

 

Публікація по темі: ЧЕРЕЗ РІК ПІСЛЯ ЗАПУСКУ НА ЛІНІЇ З ВИРОБНИЦТВА СНАРЯДІВ У ЗАВОДУ «АРТЕМ» НЕМАЄ ЗАМОВЛЕНЬ ВІД МІНОБОРОНИ, – ГЕНДИРЕКТОР «УКРОБОРОНПРОМУ» ПАВЛО БУКІН

 

Для обрання аудитора на електронному майданчику Prozorro буде створено нову позицію із закупівлі послуг, а визначення переможця тендеру відбудеться за процедурою «відкритих торгів». Очолить тендерний комітет із проведення міжнародного аудиту голова Наглядової ради Айварас Абромавичус.

 

190711 Ukroboronprom 1

 

«Ми очікуємо, що вже у вересні буде обрано переможця торгів, який розпочне аудит «Укроборонпрому». За нашими оцінками, він триватиме 6-9 місяців. Це дозволить отримати детальну інформацію щодо реального стану речей на кожному підприємстві Концерну. Водночас, ми не можемо провести аудит, який охопить більший період. По-перше, якщо взяти для аналізу період з 2014, не кажучи вже про період з 2011 року, то результатів цього аудиту доведеться очікувати роками. По-друге, виділених Урядом 32,5 млн грн на це просто не вистачає», – заявив Айварас Абромавичус.

 

Він додав, що після підсумків фінансового аудиту буде розпочато процедуру із проведення стратегічного аудиту та аудиту корпоративного управління – витрати на них буде запропоновано передбачити у проекті  Держбюджету на 2020 рік.

 

Новина по темі: УРЯД ВИДІЛИВ НА АУДИТ «УКРОБОРОНПРОМУ» 32, 5 МЛН ГРН

 

Айварас Абромавичус також запропонував внести до порядку денного наступного засідання Наглядової ради питання проведення forensic-аудиту підприємств Концерну.

 

Новообраний голова запевнив, що Наглядова рада Концерну буде збиратись якомога частіше та докладатиме максимум зусиль для якнайшвидшого вирішення основних проблемних питань реформування «Укроборонпрому».

 

Новина по темі: МІЖНАРОДНИЙ АУДИТ ДК «УКРОБОРОНПРОМ» ОБІЙДЕТЬСЯ У 5 МЛН ДОЛАРІВ

 

Як відомо, Президент України Володимир Зеленський змінив склад Наглядової ради «Укроборонпрому», призначивши до неї 12 червня Айвараса Абромавичуса, а 9 липня – Давида Арахамію та Андрія Загороднюка.

 

Таким чином склад Наглядової ради наразі наступний: Айварас Абромавичус (Голова Наглядової ради), Ентоні Тетер, Давид Арахамія та Андрій Загороднюк. Ще одна посада члена Наглядової ради, яка належить до квоти Кабінету Міністрів України, на сьогодні є вакантною.

 

Новина по темі: ПРЕЗИДЕНТ УВІВ ДО НАГЛЯДОВОЇ РАДИ “УКРОБОРОНПРОМУ” НОВИХ ЧЛЕНІВ

 

Зазначимо, що Наглядова рада є вищим органом управління «Укроборонпрому». Серед її повноважень затвердження стратегії розвитку і напрямів діяльності Концерну, здійснення контролю за виконанням Концерном і його учасниками покладених на них завдань у сфері оборонно-промислового комплексу та військово-технічного співробітництва, затвердження напрямів діяльності Концерну, визначення інвестиційної політики.

 

Окрім того, Наглядова рада здійснює контроль за ефективним використанням і збереженням об’єктів державної власності, переданих в управління Концерну, провадження фінансово-господарської діяльності Концерну та виконує інші завдання у відповідності до Статуту «Укроборонпрому».

 

Новина по темі: КРИВОНОС: КЕРІВНИКІВ УКРОБОРОНПРОМУ ПЕРЕВІРЯТЬ НА ПОЛІГРАФІ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues