190711 BPLA 0Безпілотний літальний авіаційний комплекс F-2M був представлений в Одесі під час святкування Дня ВМС. Він розроблений відповідно умов та з урахуванням особливостей застосування у ВМС України.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на Телерадіостудію Бриз МО України.


Новій безпілотний комплекс має катапультний запуск й можливість зльоту з борта корабля, при цьому він здатен сідати на водну поверхню.

 


«Планується базуватись (комплекс) на малих кораблях типа МБАК (Малі броньовані артилерійські катери проєкту 58155, шифр «Гюрза-М» - прим. ДЕ). Оскільки нема можливості великої площадки (для приземлення), вони будуть сідати на воду і потім підбиратися вже з води», - повідомив представник з питань експлуатації безпілотних авіаційних комплексів ВМС України Богдан Іванов.


«Розробляється він тільки в інтересах ВМС Збройних сил України», - додав він.

 

190711 BPLA 2


Наразі проходять державні випробування та вирішуються питання про постановку даного комплексу на озброєння.


Варто додати, що новий БПЛА розроблений бердянським ТОВ «Безпілотні технології» у цьому році. Всі лінії зв’язку безпілотного апарату захищені алгоритмом відповідно до стандарту AES256. Телеметрія та відео передається за стандартом НАТО STANAG 4586.

 

190711 BPLA 1


ТТХ Безпілотного літального авіаційного комплексу «F-2M»

 

Практична стеля

5000 метрів

Тривалість польоту

До 12 годин

Діапазон швидкостей

Від 70 до 150 км/год

Максимальна злітна вага

18 кг

Крейсерська швидкість

90/110 км/год

Вага корисного навантаження

До 4 кг

Радіус польоту

До 80 км

 

190711 BPLA 3

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues