190710 Institut 0Найближчим часом в сімействі навчальних закладів військової освіти з’явиться ще один інститут, що буде створений на базі військово-юридичного факультету Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

 

 


Про це інформував під час брифінгу в прес-центрі «Армія Inform» заступник керівника Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України полковник Вадим Артамощенко, повідомляє Defense Express.

 

Новина по темі: У «ДЕСНІ» ПОЧАЛА ПРАЦЮВАТИ ШКОЛА ПІДГОТОВКИ ТАНКІСТІВ (ВІДЕО)

 

Факультет було створено постановою Кабінету Міністрів України від 22 січня 1998 року. За 20 років свого існування військово-юридичний факультет підготував майже 1200 військових юристів, які успішно стоять на варті закону в юридичній службі Міністерства оборони, Генеральній прокуратурі та інших силових відомствах.

 

Новина по темі: У 184-МУ НАВЧАЛЬНОМУ ЦЕНТРІ ВІДКРИЛИ ШКОЛУ ФАХІВЦІВ-МІНОМЕТНИКІВ


В розмові з журналістами заступник начальника військово-юридичного факультету підполковник Юрій Шубін повідомив, що нині тривають організаційні заходи на виконання відповідної Постанови Кабінету міністрів та формуються штати майбутнього інституту.

 

Новина по темі: В УКРАЇНІ СТВОРЯТЬ ІНСТИТУТ ВИПРОБУВАНЬ І СЕРТИФІКАЦІЇ ОЗБРОЄННЯ


Є всі підстави сподіватися, що Військово-юридичний інститут Національного юридичного університету розпочне свою діяльність вже з 1 вересня поточного року. Очікується, що після вступних випробувань, які зараз розпочинаються, в інституті навчатиметься близько 300 курсантів.

 

Новина по темі: НА ФЛОТІ СТВОРЯТЬ КОМПЛЕКС ДЛЯ ВОДОЛАЗНОЇ ПІДГОТОВКИ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues