190710 Smetlivii 0Сьогодні, 10 липня Російська Федерація в черговий раз показала своє справжнє обличчя та нехтуючи нормами міжнародного морського права провокувала надзвичайну ситуацію в акваторії Чорного моря.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-центр ВМС ЗС України.

 

Новина по темі: ВОРОНЧЕНКО: ОДНУ З ЛОКАЦІЙ «SEA-BREEZE» ДОВЕЛОСЯ ЗМІНИТИ ЧЕРЕЗ ВИМОГУ РОСІЇ


Так, не зважаючи на Прибережне Повідомлення для мореплавців щодо закриття району для проведення міжнародних навчань Sea Breeze 2019, корабель Чорноморського флоту РФ «Сметливый» близько 8 години ранку середи, 10 липня, провокуючи на небезпечну ситуацію, зайшов у закритий для мореплавства район, де проводились практичні стрільби корабельної артилерії морського угрупування міжнародної коаліції.

 

Новина по темі: ГЕНСЕК НАТО ПРИГРОЗИВ РОСІЇ "НАСЛІДКАМИ" ПІСЛЯ ЗАХОПЛЕННЯ УКРАЇНСЬКИХ КОРАБЛІВ


Корабель Чорноморського флоту був опитаний фрегатом «Гетьман Сагайдачний» відповідно до міжнародного протоколу, але корабель РФ удав, що має «проблеми» зі зв'язком.

 

190710 Smetlivii 1


Даний факт є черговою підставою для міжнародної спільноти не сприймати Російську Федерацію, як прогнозований суб'єкт міжнародного морського права, системні порушення якого стали нормою поведінки Росії в Чорноморському регіоні.

 

Новина по темі: США МОДЕРНІЗУЮТЬ ВІЙСЬКОВО-МОРСЬКІ БАЗИ ВМСУ ТА СУДНОРЕМОНТНІ ОБ’ЄКТИ В ОЧАКОВІ ТА МИКОЛАЄВІ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues