190710 Novator 0Державне підприємство «Новатор» (Хмельницький радіотехнічний завод), що входить до складу ДК «Укроборонпром», розробило новітню систему захисту від радіокерованих фугасів та мін.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на відеосюжет каналу «Факти ICTV».

 

Новина по темі: РОЗПОЧАЛОСЬ СЕРІЙНЕ ВИРОБНИЦТВО СИСТЕМИ ЗАХИСТУ ВІД РАДІОКЕРОВАНИХ ФУГАСІВ «ОБЕРІГ-С» (ФОТО)


В сюжеті наголошується, що в США подібна система коштує що найменше 200 тис. доларів. Тоді як на Хмельницькому радіотехнічному заводі навчилися виготовляти аналог вдвічі дешевше, причому технічні характеристики комплексу удвічі кращі.

 


«Він як би створює купол, радіусом понад 100 метрів, в якому не зможе спрацювати жоден радіокерований пристрій», - наголосив головний конструктор заводу Віктор Авдєєв.

 

Новина по темі: ПТРК «КОРСАР» В ЗОНІ ООС ПОКАЗАВ РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ НА РІВНІ 84%


Система названа «Оберіг-С». Її призначення захист об’єктів від вибуху радіокерованих пристроїв, шляхом заглушення передачі команд на підрив. Вона може встановлюватися на бронетехніку та автотранспорт, забезпечуючи захист всієї колони техніки під час руху, а також на стаціонарні об‘єкти (блокпости, шпиталі, склади боєприпасів, центри управління та зв‘язку, тощо).

 

190710 Novator 1

Виробництво електронних плат на ДП «Новатор» (Хмельницький радіотехнічний завод) / Фото: Факти ICTV


Окрім того, «Новатор» розробив більш легку версію цієї системи – «Оберіг-Н», який може переноситись одним бійцем. Ця версія призначена для захисту саперів при розмінуванні, локального придушення зв‘язку, а також забезпечення захисту бійців під час спеціальних операцій.

 

Новина по темі: ЗА 2 РОКИ В УКРАЇНІ ПЛАНУЮТЬ СТВОРИТИ МОДЕРНІЗОВАНИЙ ЛІТАК-РОЗВІДНИК З ДАЛЬНІСТЮ ФІКСАЦІЇ ПОНАД 100 КМ (ВІДЕО)


Основа «Оберегу» - маленька плата. Без неї не запрацює жоден сучасний літак, БТР чи навіть пульт до телевізора. Саме над їх виготовленням працюють на заводі.

 

190710 Novator 3

Перевірка готових виробів та мікросхем на ДП «Новатор» (Хмельницький радіотехнічний завод) / Фото: Факти ICTV


«Вся електроніка, починаючи від військової електроніки та закінчуючи медичною технікою – всі електронні вироби мають у своєму складі друковані плати», - зазначив директор ДП «Новатор» Олексій Свістунов.

 

Новина по темі: «ОРИЗОН-НАВІГАЦІЯ» ПРЕДСТАВИЛА НАВІГАЦІЙНУ АПАРАТУРУ НОВОГО ПОКОЛІННЯ ДЛЯ МОДЕРНІЗАЦІЇ БОЙОВИХ ЛІТАКІВ ЗСУ (ВІДЕО)


Над виготовленням таких деталей на Хмельницькому заводі працюють півтори тисячі людей. Загалом тут роблять 10 видів плат. Аби запустити в виробництво одну партію відбувається понад 200 процесів.

 

190710 Novator 2

Роботи над електронними компонентами для вітчизняних ПТРК «Корсар» та «Стугна-П» на ДП «Новатор» (Хмельницький радіотехнічний завод) / Фото: Факти ICTV


Серед іншої продукції заводу: електронні компоненти для РЛПК (Радіолокаційного прицільного комплексу) літаків МіГ-29 та Су-27, РЛС для винищувачів (МіГ-21, МіГ-23, МіГ-29 та СУ-27), літакові відповідачи, бортові метеонавігаційні радіолокаційні станції, бортові системи запобігання зіткнень, компоненти, що використовуються в українських протитанкових комплексах та інше.

 

Публікація по темі: СУПУТНИКИ, ПНЕВМОГАРМАТА ТА ЛАЗЕРИ ДЛЯ ЗЦІЛЕННЯ – ОБОРОННІ НОУ-ХАУ MADE IN UKRAINE

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues