190709 OperatavCentrUSA 0В Очакові завершено черговий етап допомоги від американських партнерів у відбудові інфраструктури базування надводних сил Військово-Морських Сил ЗС України.

 

 

 

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу ВМС ЗС України.

 

Новина по темі: США МОДЕРНІЗУЮТЬ ВІЙСЬКОВО-МОРСЬКІ БАЗИ ВМСУ ТА СУДНОРЕМОНТНІ ОБ’ЄКТИ В ОЧАКОВІ ТА МИКОЛАЄВІ

 

Як розповів представник відділу оборонного співробітництва посольства США в Україні підполковник Брендон Хіл, проєкт реалізують за сприяння Міністерства оборони США, посольства та відділу оборонного співробітництва. Наразі американські військові проводять реконструкцію об’єктів, необхідних для повноцінного проведення навчань серії «Сі Бриз-2019».

 

190709 OperatavCentrUSA 2

 

Зокрема наші партнери вже звели та передали в експлуатацію будівлю оперативного центру, ведут завершальні роботи на споруді для обслуговування катерів. У планах американських військових також ремонт та підсилення пірса.

 

190709 OperatavCentrUSA 4

 

Заступник начальника штабу ВМС ЗС України з питань євроатлантичної інтеграції капітан 1 рангу Андрій Риженко наголосив на тому, що створену інфраструктуру будуть інтенсивно і постійно використовувати українські військові моряки під час повсякденної діяльності, а не лише впродовж навчань.

 

Новина по темі: ВІЙСЬКОВІ БУДІВЕЛЬНИКИ США ДОПОМАГАЮТЬ У ВІДНОВЛЕННІ ЗЛІТНО-ПОСАДКОВОЇ СМУГИ ВІЙСЬКОВОГО АЕРОДРОМУ В МИКОЛАЄВІ

 

«Збудовано дуже якісно на рівні об’єктів, що розташовані на військово-морських базах США», — поділився своїми враженням після огляду об’єктів капітан 1 рангу Андрій Риженко.

 

190709 OperatavCentrUSA 1

 

Наступний проект після Очакова, який планують реалізувати американські військові інженери — це будівництво гуртожитків для військовослужбовців ВМС ЗС України в Миколаєві.

 

190709 OperatavCentrUSA 3

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues