190706 USA 0США збираються модернізувати декілька українських військово-морських баз та судноремонтних об’єктів на Миколаївщині, а також створити спільні операційні центри.

 

 

 

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на Breaking Defense.


Зі зростанням напруженості між Росією та Україною на Чорному морі, США модернізують кілька українських військово-морських баз, щоб дати можливість NATO та американським військовим кораблям діяти поблизу від контрольованого Росією Криму. Військово-морські бази, операційні центри та судноремонті об’єкти в Очакові та Миколаєві, на відстані менше ніж 100 миль від Криму, дадуть можливість NATO та ВМСУ проводити навчання та координувати спільну діяльність.

 

Новина по темі: ВІЙСЬКОВІ БУДІВЕЛЬНИКИ США ДОПОМАГАЮТЬ У ВІДНОВЛЕННІ ЗЛІТНО-ПОСАДКОВОЇ СМУГИ ВІЙСЬКОВОГО АЕРОДРОМУ В МИКОЛАЄВІ


Нові плани Альянсу з'явилися після того, як у листопаді минулого року російські військові обстріляли та захопили в районі Керченської протоки військові кораблі ВМСУ - МБАК «Бердянськ» і «Нікополь» та рейдовий буксир «Яни Капу».

 

Новина по темі: ТРИБУНАЛ ООН ЗОБОВ’ЯЗАВ РФ ЗВІЛЬНИТИ УКРАЇНСЬКИХ МОРЯКІВ ТА ЗАХОПЛЕНІ КОРАБЛІ


Більшість зусиль наразі прикладається в районі Очакова, в якому протягом останніх кількох років працювали будівельні бригади ВМС США. Як повідомив лейтенант Спенсер Біл, офіцер підрозділу підводного будівництва (Underwater Construction Team 1), який оцінює стан українських пірсів, робота в Очакові буде тривати до серпня.

 

190706 USA 1

Учасники навчань «Сі-Бриз-2019» - британський есмінець D37 «Duncan», канадський фрегат FFH 333 «Торонто», турецький фрегат F-241 «Тургут-рейс» та румунський фрегат F 221 «Реджеле Фердинанд». Одеса 4 липня 2019 року


«Мета полягає в тому, щоб мати можливість використовувати його для американських і союзницьких навчань», - сказав він, додавши, що його команда дайверів буде працювати над посиленням існуючих пірсів, складати карту морського дна, щоб переконатися, що великі кораблі зможуть швартуватися там, та обговорювати місце для запланованого плавучого доку.

 

Новина по темі: НА SEA BREEZE ПРЯМУЮТЬ ТРИ КОРАБЛІ КРАЇН НАТО


Попри те, що американська присутність у Чорному морі є обмеженою Конвенцією Монтре, наявність в Україні нових портових споруд дозволить військовим кораблям США і НАТО плавати та причалювати ближче до Криму, ніж будь-коли раніше. А новозбудовані сучасні морські операційні центри нададуть ВМСУ можливість відстежувати діяльність РФ, співпрацюючи з американськими спостерігачами та військовими кораблями США та Альянсу у Чорному морі.

 

Новина по темі: США ДОДАТКОВО ВИДІЛЯТЬ 10 МЛН $ НА РОЗБУДОВУ СПРОМОЖНОСТЕЙ ВМСУ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues