190705 spaceНова система, окрім всього, має забезпечувати розвиток потенціалу стримування, ситуаційної обізнаності та глобального спостереження з використанням штучного інтелекту. 

 

Space Development Agency (SDA, Агентство з розвитку космосу – ред.) представило нову концепцію космічної архітектури наступного покоління для військових супутників. Про це повідомляє Defence Express із посиланням на C4ISRNET. SDA – нова створена Пентагоном структура близько чотирьох місяців тому в рамках зусиль з реорганізації космічної структури оборонного відомства. Згідно з документом, опублікованим 1 липня, космічна архітектура нового покоління передбачає створення декількох рядів сітчастої структури з малих супутників зв’язку.

 

Агентство SDA планує, що нова архітектура буде забезпечувати вісім основних можливостей, визначених у звіті Пентагона за 2018 рік. Окрім того, до цього також додається розвиток потенціалу стримування, ситуаційної обізнаності, систем командування тощо.

 

Новина по темі: ПЕНТАГОН ТЕСТУЄ ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ ДЛЯ БОЙОВИХ ТА РОЗВІДУВАЛЬНИХ БЕЗПІЛОТНИКІВ

 

Умовна архітектура SDA складається з декількох рівнів, кожен з яких буде розвивати як мінімум одну з восьми основних можливостей. Серед цих рівнів, зокрема є:

 

  • космічний транспортний рівень (цілодобовий доступ до даних та зв’язку);
  • навігаційний рівень (надає альтернативні послуги визначення місцерозташування, навігації та синхронізації в тих випадках, коли GPS заблоковано);
  • рівень управління боєм (мережа командування, управління та зв’язку, доповнена штучним інтелектом, що забезпечує самостійну підготовку задач, визначення пріоритетів тощо);
  • рівень підтримки (наземні засоби управління та контролю, а також служби швидкого реагування).

 

Під час створення концепції нової архітектури SDA дає зрозуміти, що ця структура повинна бути гнучкою в адаптації до нових технологій та загроз, і мати можливість інтегрувати оновлення менш як за два роки. Точні терміни впровадження поки що невідомі, однак в SDA підкреслюють, що вони шукають можливості розпочати тестування системи менш як за 18 місяців. 

 

ПАРТНЕРСЬКИЙ МАТЕРІАЛ 

Лого Эвереста Матеріали тематики “Сучасні технології” створюються за підтримки компанії “Еверест”, що займається розробкою та впровадженням передових інформаційних технологій, продуктів та сервісів для потреб корпоративного ринку та силових структур України.

 

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues