190705 KORSAR 2Начальник Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ генерал-майор Дмитро Марченко разом із начальником територіального центру контролю якості речового майна Центрального регіону підполковником Юрієм Мельником продемонстрували українським журналістам приймальний контроль бронежилету «Корсар-М3».


Як інформує Defense Express, про це повідомляє офіційний сайт МО України.


Спочатку делегації журналістів показали цех, де виробляють тканину поліамід ТМ «Кевлар».


Після чого, на прохання присутніх підполковник Юрій Мельник продемонстрував на вибірковому зразку «Корсар-М3», як зробити перевірку виробу за документацією, а саме: компонентів, технічного паспорта виробу, номера партії і виробу та вагу, вона становила — 14,8 кг. Виріб опечатали і склали відповідний акт.

 

190705 KORSAR 1


Новина по темі: ЛІГА ВИСЛОВИЛА ЗАНЕПОКОЄННЯ СИТУАЦІЄЮ НАВКОЛО НАЙБІЛЬШОГО ВІТЧИЗНЯНОГО ВИРОБНИКА ЗАХИСНОГО СПОРЯДЖЕННЯ ДЛЯ ЗСУ


«У жодній силовій структурі немає власних розробок технічних умов для бронежилета. Нині «Темп-3000» — власник технічних умов для бронежилета, адже в жодній силовій структурі їх немає. Виробник дозволив Міністерству оборони України протягом року користуватися ними», — зазначив генерал-майор Дмитро Марченко.


Також він додав, що Управління вже розробляє новий бронежилет, головною характеристикою якого є система швидкого скидання та нові показники перевірки якості контролю за стандартами НАТО.

 

190705 KORSAR 0

 

190705 KORSAR 2

 

190705 KORSAR 4

 

Як раніше повідомляв Defense Express, унікальне водолазне спорядження для ВМС ЗСУ проходить випробування в Одесі (фото).

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues